Нацрада наступила російським ТВ-каналам на горло
- Подробиці
- Опубліковано 17.03.2014 22:02
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 7710
Сьогодні Нацрада з телебачення і радіомовлення опублікувала попередження провайдерам про відповідальність за ретрансляцію російських каналів. У ньому сказано, що в разі порушення вимог регулятора українські кабельники ризикують потрапити під санкції і «вплив правоохоронних органів», повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на ain.ua.
Так, відповідно до статті 72 Закону «Про телебачення і радіомовлення» Нацрада уповноважена оштрафувати провайдера, що завинив, або навіть позбавити його ліцензії через суд. Крім того, за статтею 300 Кримінального кодексу України - за трансляцію іноземних програм, що містять антиукраїнську пропаганду, провайдеру загрожує кримінальна відповідальність.
У попередженні уточнюється, що обов'язковому вилученню з українських кабельних мереж підлягає чотири російські телеканали: «Первый канал», «РТР-Планета», «Россия-24» і «НТВ-Мир».
Також з цієї категорії...

Китайский космический корабль «Шэньчжоу-9» с...
16 июн. 2012 г.

В РФ запретили отключать «электронные...
21 июл. 2012 г.

NASA собирается захватить и отбуксировать...
14 сент. 2013 г.
Набираючі популярність...

Схвалено пакети допомоги від США...
17 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
18 сент. 2025 г.

930 москалів подохло минулої доби...
18 сент. 2025 г.
Останні новини
18.09.2025 10:30
Збито та подавлено 48 ворожих БпЛА18.09.2025 10:16
930 москалів подохло минулої доби на українській землі17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі
Бензин! Газ! Продукты! Топливо для АЭС!
Всё!
И заживём тогда!.. :)))
Надо запретить рашистам подписываться словом Украинец !!!