Facebook починає попереджати користувачів, що за ними стежать спецслужби
- Подробиці
- Опубліковано 19.10.2015 21:21
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2025
Соціальна мережа Facebook буде повідомляти своїх користувачів про те, що їх акаунт піддався злому з боку спецслужб, повідомляється в офіційному блозі компанії, пише segodnya.ua.
«Ми завжди вживаємо заходів до того, щоб захистити скомпрометовані акаунти користувачів, при цьому ми вирішили показувати додаткове повідомлення, якщо у нас є серйозні підозри, що атака здійснена особами, спонсорованими державою
», - йдеться в повідомленні. - «Ми будемо робити це, тому що подібні атаки є найбільш просунутими і небезпечними, і ми будемо мотивувати людей, щоб вони вжили необхідних заходів, щоб убезпечити всі свої облікові записи».
Також з цієї категорії...

Курченко через Forbes-ТВ будет пытаться...
23 дек. 2013 г.

Как силовики уничтожают IT-бизнес в...
23 апр. 2016 г.

Франція звинуватила росію у спробі...
8 сент. 2018 г.
Набираючі популярність...

Як українці годують чиновницьку касту:...
28 апр. 2025 г.
Західні союзники в четвер у...
1 сент. 2025 г.

Станом на 12:20 у Києві...
7 сент. 2025 г.
Останні новини
09.09.2025 09:52
Збито та подавлено 60 ворожих БпЛА09.09.2025 09:47
950 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 8 вересня
Коментарі