У Білому домі збираються заборонити використання мобільних телефонів
- Подробиці
- Опубліковано 28.11.2017 10:03
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5521

Білий дім може заборонити співробітникам використовувати персональні мобільні телефони у робочий час. Про це повідомляє видання Bloomberg.
Хоча президент США Дональд Трамп багаторазово скаржився на те, що чутлива інформація щодо роботи адміністрації безперешкодно потрапляє до ЗМІ, джерело повідомило виданню, що причиною можливої зміни є виключно міркування безпеки. Анонімний державний чиновник США розповів Bloomberg, що до мережі Білого дому підключено забагато пристроїв, а персональні телефони не настільки захищені, як урядові, пише «Голос Америки».
Повідомляється, що дана пропозиція досі обговорюється.
Мобільні пристрої, які видають співробітникам Білого дому, не мають функції відправки СМС, а комп'ютерна мережа там блокує доступ до низки сайтів, включно із Gmail та Google Hangouts.
У жовтні видання Politico повідомило про можливий злам хакерами телефону голови президентської адміністрації Джона Келлі. У ході закордонного візиту Дональда Трампа до Китаю членам делегації було видано тимчасові телефони.
Фото Reuters
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.03.2026 21:50
Порошенко шукає прихильності влади16.03.2026 08:27
Мінус корабель та 760 москалів: підсумки доби від ГенштабуРозглядаємо головні події за 16 березня разом із військовим аналітиком, полковником ЗСУ в запасі Романом Світаном


Коментарі