Чоловік Юлії Тимошенко просить світових лідерів не допустити вбивства його дружини

chol tymoshenko1Заява Олександра Тимошенка з приводу тортур дружини Юлії Тимошенко.

- Влада в Україні переживає глибоку кризу. Режим Януковича терзають внутрішні протиріччя, розбірки між групами впливу. Країна відчуває значне зубожіння населення, падіння обсягів промислового і сільськогосподарського виробництва. Брехня пронизує всі дії влади зверху до низу.

Прагнучи замаскувати свої нікчемні дії, провальну зовнішню та внутрішню політику, влада вдається до грубих дій щодо посилення тортур та тиску на незаконно засуджену Юлію Тимошенко. Незважаючи на висновки німецьких лікарів, її вже більше місяця насильно утримують без належного лікування в Качанівській колонії та не допускають до неї відповідних фахівців.

Верхом цинізму та приниження елементарної людської гідності можна вважати насильницьке перевезення Юлії Тимошенко до лікарні «Укрзалізниці». Влада діє гірше, ніж в самі жорстокі часи сталінських репресій, коли до людей вривалися вночі, кидали на носилки і кудись везли. Все, що відбувалося з Юлією Тимошенко, – це репетиція її фізичного знищення – вбивства, яке влада планує здійснити від початку її репресування. Такі самі репетиції вони проводили перед її арештом.

Юлію Тимошенко перевозили без її письмової згоди. Моя дружина наполягала на зустрічі з адвокатами перш ніж розпочати лікування, а це могло статися не раніше ніж у понеділок, перший робочий день. Спочатку Юлію Тимошенко вночі в суботу таємно вивозять в лікарню, а потім вже у неділю несподівано повертають її назад у колонію. Абсолютно зрозуміло, що ніхто і не збирався її лікувати, а всі ці дії були зроблені лише з метою чорного піару – в чергове заявити на всю країну, що Тимошенко відмовилася лікуватися в харківській лікарні. Незалежні німецькі лікарі чітко заявили у своєму висновку: ефективне лікування Юлії Тимошенко в лікарні «Укрзалізниці» міста Харків не видається імовірним, а терапія там не буде успішною.

Ми, як і раніше, наполягаємо на двох речах: перше - це неухильне дотримання протоколу лікування, визначеного німецькими лікарями. Друге - проведення цього лікування спеціалістами, незалежними від Міністерства охорони здоров'я, яке півроку брехало, що Тимошенко здорова, і надавало цинічні дозволи на суди в камері. Вже 3 місяці до лікування Юлії Тимошенко не допускають, наприклад, професора-нейрохірурга Миколу Поліщука.

"Операція "лікарня" була проведена з метою ввести в оману українське суспільство та світову спільноту, а також за допомогою розмов про лікарню відволікти увагу від абсурдності та незаконності чергової порції обвинувачень проти Юлії Тимошенко. Законність закриття справ проти Юлії Тимошенко в 2005 році підтвердив також колишній Генеральний прокурор України С. Піскун.

На підставі цих подій мою дружину планують насильно доставити до суду 28 квітня, незважаючи на висновки німецьких лікарів про неможливість участі Юлії Тимошенко у судових засіданнях через стан здоров'я.

Звертаюсь до Президента США Барака Обами, Президента Росії Володимира Путіна, канцлера ФРН Ангели Меркель, Голови Європейського парламенту Мартіна Шульца, Генерального секретаря ООН Пан Гі Муна з проханням захистити та не дати фізично знищити – вбити Юлію Тимошенко. Прошу Вас також ввести персональні санкції проти представників режиму Януковича, які здійснюють знущання та тортури над Юлією Тимошенко та іншими політичними в’язнями.

Джерело: byut.com.uaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.