Ющенко: як не з’їм електорат, то – понадкушую. На зло Тимошенко
- Подробиці
- Опубліковано 26.08.2012 10:50
-
Автор: Лина Тыха, Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 7151
І таки почав. Здав Україну уркаганам, підставив Тимошенко, а тепер, наче не він був президентом і не він приймав останні рішення по газових контрактах, починає ідіотам противсіхам компостувати остатки сірої речовини: я об’єднаю Україну!
А то ніхто не розуміє, чому Ющенко не сидить в тюрмі, чому він ходить на побачення з Януковичем, і хто його фінансує.
Сьогодні він посилає месежд Європі, що Янукович і Тимошенко – одного поля ягоди. Та чи Європа не розуміє, що якби вони були однакові, то Портнов вже років зо два спочивав би на Байковому цвинтарі?
Але Ющенко настільки ненавидить Тимошенко, з нього так пре отрута, якої він набрався не від бджіл, а, як мінімум, від гадюк, що він навіть не усвідомлює, що якби вийшов на люди, його б не лише заплювали, а – випустили б на нього цих зміюк.
Проте, він виконує свою функцію, мета якої – вкрасти у об’єднаної опозиції, «Удару» та «Свободи» голоси, які потому можна викинути на смітник. Він не хоче, як Кравчук, увійти в історію просто президентом. Йому потрібно, щоб його згадували як гівно, що спливло і тонути не збирається.
Тож і попхався на вибори, аби вкрасти чужі голоси в надії: хоч не з’їм, то понадкушую. На зло Тимошенко.
Літа ТИХА спеціально для «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...

Боевики задержали группу российских военных,...
16 февр. 2015 г.

Порошенко на показі «Тіней забутих...
6 сент. 2015 г.

На Бахмуте сорвана попытка кровавой...
6 февр. 2017 г.
Набираючі популярність...

Издевательства над Тимошенко испортили Украине...
29 апр. 2012 г.

Режим Януковича не має розуму...
17 июн. 2012 г.

У Києві виявлена чергова провокація...
25 окт. 2012 г.
Останні новини
01.07.2025 09:43
Знешкоджено 47 ворожих БпЛА01.07.2025 09:34
970 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:
Коментарі