Юлія Тимошенко: ніякий дарвінізм не зможе шакала перетворити на лева

timoshenko darvinizm

 

Відкритий лист екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко громадянину Віктору Януковичу 


Вікторе Федоровичу! 

Вчора, у пересувній в’язниці, в яку ви перетворили мою лікувальну палату, я побачила по всім каналам вашого телебачення відеозаписи мого тюремного побуту, знятого прихованими відеокамерами. Враховуючи крайню аморальність цього вашого вчинку, вирішила написати вам відкритого листа. 

По-перше – я підтверджую автентичність цих матеріалів на 90% їх обсягу. Особливо в тій частині, яка стосується моїх занять лікувальною фізкультурою з лікарем-реабілітологом в кімнаті для медичних процедур. 

По-друге – відеозаписи в процедурній кімнаті та інших приміщеннях зроблені прихованими камерами відеоспостереження, які встановлені за вашим особистим дорученням. Тепер факт наявності постійної прихованої відеозйомки є доведеним і це є вашим кримінальним злочином. 

По-третє – значна частина медичних заходів, які проводяться в цій процедурній кімнаті, потребує повного зняття одягу, і приховані відеокамери це все фіксували та продовжують фіксувати в безперервному режимі весь період мого лікування. А це вже моральний злочин, який ви робите. 

По-четверте – працівники колонії, які мене підтримують, після оприлюднення цих відеозаписів на каналах телебачення, передали мені точний план розташування всіх прихованих відеокамер, які встановлені за вашим дорученням в приміщеннях, де я перебуваю. Суспільству, можливо, буде цікаво дізнатися, що три відеокамери встановлені в кімнаті для конфіденційних зустрічей із захисниками, дві приховані відеокамери безпосередньо в душовій кабінці та по одній над кожним з двох унітазів (вибачте за деталі). Камер скритого відеоспостереження встановлена така кількість, що від них неможливо ніде сховатися ні вдень, ні вночі. 

І останнє – в спеціальній кімнаті біля моєї тюремної палати розміщені монітори цілодобового відеоспостереження за мною, яке здійснюють виключно чоловіки-офіцери, які працюють в колонії, чоловіки-офіцери, які працюють в прокуратурі – це покривають, чоловіки-офіцери, які працюють в СБУ – це технічно забезпечують. Це робиться демонстративно, відверто, у мене на очах, очевидно, для додаткового психологічного тиску. На жаль, який президент, такі й офіцери, які його обслуговують. 

Ці відеозаписи щоденно передаються вам в електронній формі. 

У зв’язку з цими обставинами у мене немає до вас ніяких прохань або пропозицій. 

Просити вас припинити це неподобство? Так ви самі це організували. Попросити порушити кримінальні справи проти виконавців цієї брудної роботи? Так хіба ваш генеральний прокурор порушить проти Вас кримінальну справу? Ви – ідеолог, організатор і виконавець цього безпрецедентного за своєю гидотною дійства. Саме тому у мене до вас є тільки три питання, на які прошу вас відповісти публічно. 

По-перше – що ви особисто хочете побачити на відеозаписах, зроблених прихованими відеокамерами в душі, в туалетах, в тюремній палаті, в кімнатах, де здійснюються медичні процедури з повним роздяганням? 

Що ви робите з цими фільмами? Проглядаєте самі або в веселій компанії з друзями? Можливо, ви отримуєте від спостереження за політичним опонентом-жінкою в роздягненому вигляді додаткову впевненість в собі та своїх політичних можливостях? Можливо, ви насолоджуєтесь такою специфічною владою над своїм політичним опонентом та відчуваєте себе завдяки цьому сильнішим та успішнішим? 

Якщо на всі ці запитання ви самі собі відповіли позитивно, то це, Вікторе Федоровичу, - діагноз і вам треба негайно анонімно лікуватися, бо це може перейти в хронічну стадію. 

Друге запитання, яке у мене є до вас. Коли по вашим каналам телебачення буде продовження цього цікавого для вас серіалу? Коли очікувати продовження відеозаписів вже в стилі "НЮ"? Можливо, ви думаєте, що демонстрацією цих матеріалів ви принижуєте мене? Ні. Ви принижуєте себе, відкриваєте Україні та світу свою справжню сутність. Кожен такий "злив" відеоматеріалів, записаних прихованими камерами про мій тюремний побут, перетворює вас для всіх нормальних людей в… Та краще вам не знати… 

І останнє третє запитання. Ви не хотіли б спробувати помістити під цілодобове публічне відеоспостереження з прямою трансляцією в інтернеті вашу дружину Людмилу або свою матір, якщо вона ще жива? Покажіть по своїм каналам телебачення, як вони живуть, як сплять, роздягаються, приймають душ або справляють свої нужди. Якщо у вас є такі екзотичні фантазії таємно стежити за приватним життям жінок по типу шоу "За склом", почніть з жінок своєї родини. 

Можливо, тоді ви зрозумієте межу між садизмом та моральністю, між ніцистю та гідністю. 

Враховуючи, що я добре розумію з ким маю справу і повністю розумію ваш психологічний портрет, я вас ні в чому не звинувачую і, навіть, пробачаю. 

Ви такий, який є. І ніхто вас не зможе зробити іншим. Ніякий дарвінізм не зможе шакала перетворити на лева і навпаки. 

В принципі, у мене немає, крім цих запитань, до вас жодного прохання. 

Прохання у мене є до всіх жінок України та світу, які мають честь, гідність та солідарність. Перед тим, як будете спілкуватися з Януковичем, просто згадайте, що він цілодобово спостерігає за тюремним побутом свого політичного опонента-жінки через приховані в туалетах відеокамери, і не подавайте йому руки, бо потім її буде неможливо відмити. 

Таке саме у мене прохання до чоловіків в Україні та за її межами, які люблять своїх матерів, дружин, доньок, сестер. 

Не подавайте руки Януковичу, бо цим ви принизите всіх жінок, які мають гідність, підтримаєте Януковича в його брудних повсякденних розвагах. 

А вам, Вікторе Федоровичу, я повідомляю, що відмовляюся від такого "лікування" під відеокамерами з трансляцією в інтернеті та на TV, яке більше схоже на перебування в катівнях ГУЛАГу. В таких умовах не лікують, а калічать. 

Я вимагаю повернути мене до колонії в такому стані, як є. Лікуватися я буду на свободі, коли ви не будете підглядати за мною у замкову щілину. 

Сподіваюся на рішення Європейського суду з прав людини та на те, що українці, нарешті, зрозуміють, ким ви є та знесуть вас з президентської посади разом з мафією, яку ви очолюєте. 

Без поваги до вас, 
Юлія Тимошенко, 
17 жовтня 2012 року Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Минулої доби внаслідок прицільних ворожих обстрілів один український воїн загинув, ще троє захисників отримали поранення різних ступенів

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.