Янукович прийняв відставку Азарова і його уряду
- Подробиці
- Опубліковано 03.12.2012 11:05
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5431
Янукович прийняв сьогодні відставку уряду країни, очолюваного Миколою Азаровим. Про це повідомила прес-служба глави держави. Азаров звернувся до Януковича із заявою про звільнення у зв'язку з тим, що обраний депутатом українського парламенту 28 жовтня.
Оскільки, відповідно до Конституції, відставка прем'єр-міністра тягне за собою припинення повноважень усього складу кабінету міністрів, президент відправив у відставку членів уряду. У той же час він доручив кабінету міністрів продовжувати виконувати свої повноваження до початку роботи нового уряду.
Як відомо, призначення прем'єр-міністра України здійснюється президентом за згодою більше половини від конституційного складу парламенту.
Раніше віце-прем'єр, міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко написав заяву про звільнення з займаної посади. Прем'єр Азаров подав Януковичу подання про звільнення міністрів, обраних депутатами Верховної Ради. У списку, крім самого Азарова і Тігіпка, значилися імена віце-прем'єра, міністра інфраструктури Бориса Колеснікова, міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, глави Мін'юсту Олександра Лавриновича і міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолія Близнюка. Усі вони пройшли до парламенту за партійним списком регіоналів. Вибрані по мажоритарних округах міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко та глава МНС Віктор Балога повинні були особисто написати заяви про своє звільнення.
За даними джерел, Янукович має намір особисто провести зустрічі з міністрами, які були обрані депутатами, щоб визначити подальше місце їх роботи - в Раді або в уряді.
Також з цієї категорії...

Кличко: Так званий «референдум» на...
11 мая 2014 г.

Реакция сознательных граждан на заявление...
1 окт. 2014 г.

СБУ перекрила канал постачання до...
17 нояб. 2016 г.
Набираючі популярність...

Спецдоповідач ООН: Вбивство місцевих журналістів...
15 сент. 2025 г.

Поліцейські з’ясовують обставини вибуху в...
15 сент. 2025 г.

910 москалів подохло минулої доби...
16 сент. 2025 г.
Останні новини
16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛА16.09.2025 10:50
910 москалів подохло минулої доби на українській землі15.09.2025 20:04
Україна розвертається до Китаю?15.09.2025 10:58
Збито та подавлено 59 ворожих БпЛАВедучий Владислав Соловйов та полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан обговорили останні новини
Коментарі