Ну ось і закінчилося перемир'я
- Подробиці
- Опубліковано 08.09.2014 16:02
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4748
«Вчора в районі Слов'яносербська росіяни побудували власний блокпост прямо навпроти блокпосту Нацгвардії. Після цього нашим силовикам запропонували залишити блокпост під загрозою того, що російська військова колона пройде напролом, а в разі відкриття вогню у відповідь всі будуть знищені», - йдеться в повідомленні.
Як розповіли в РНБО, після цього з терористами зустрілися представники ОБСЄ, які домовилися про збереження дистанції між сторонами. Але відразу після від'їзду представників ОБСЄ блокпост був оточений з трьох боків прихованою в зеленці технікою: 4 танками Т-72, 2 БМД, 2 БМП, 4 БТР і солдатами в кількості близько 70 чоловік.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
27.06.2026 12:49
Збито та подавлено 113 ворожих БпЛА27.06.2026 12:43
1350 кацапів подохло минулої доби на українськй землі26.06.2026 22:30
На Оболоні ТЦК збили жінку на пішохідному переходіУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак розповість головні новини України та світу станом на 27 червня


Коментарі