Бойовики Донбасу шантажують Росію компроматом і трибуналом у Гаазі
- Подробиці
- Опубліковано 15.10.2014 21:21
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4578
«Ополченці» Свердловська загрожують оприлюднити наявні докази участі російських військ у війні на Сході України. Про це піше на своїй сторінці в Фейсбук Нозадзе Свєта.
«У нас зібрана велика кількість доказів, - заявляють вони. Ми знаємо про участь росіян у війні і можемо розповісти про те, як наші дії корегувалися російськими спецслужбами».
У «колекції компроматів» - відео перетину кордону України російської військової техніки за підтримки українських прикордонників, військова документація, папери ФСБ, особисті документи російських солдат, загиблих на Донбасі.
«Документи зберігаються в тайниках, в тому числі і в Росії, отже наші люди, що знаходяться в різних містах і рівнях влади і підтримують ідеї федералізації, в тому числі і в Росії, знайдуть можливість їх оприлюднення», - заявляють бойовики.
Оприлюднити наявний компромат вони обіцяють, якщо Росія припинить їх фінансування і відмовиться включити до свого складу самопроголошені «республіки». Свердловські бойовики загрожують надати докази в Гаагу і подати в суд на Росію.
Крім того, бойовики говорять про наявний компромат на представників місцевих еліт. Зокрема, згадують Олександра Єфремова, Ріната Ахметова і колишнього главу ГУ МВС України в Луганській області Володимира Гуславського, а також - керівників інших силових відомств регіону.
«У нас зібрано достатньо компромату на перших осіб області, МВБ, СБУ, погранців і митниці, щоб тримати їх у близьких стосунках і змушувати їх фінансувати війну», - заявило джерело.
Раніше повідомлялося про те, що офіційний Кремль переводить 17 600 військових, які перебувають на кордоні з Україною, в місця постійної дислокації.
Також з цієї категорії...
.jpg)
Богдан і Дмитро Ступки зіграли...
11 февр. 2010 г.

Неужели «доблестный» генпрокурор и компании...
21 янв. 2013 г.

Депутатская неожиданность. Взрывы в Одессе
24 мар. 2015 г.
Набираючі популярність...

У Римі закінчилася конференція стосовно...
11 июл. 2025 г.

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
12 июл. 2025 г.
Останні новини
12.07.2025 08:57
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путін11.07.2025 11:38
1040 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі