Ситуація в зоні АТО станом 12:30 – 02 лютого
- Подробиці
- Опубліковано 02.02.2015 12:47
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 8163
Ситуація в Донецькій та Луганській областях характеризується продовженням активного військового протистояння між російсько-терористичними угрупованнями та підрозділами сил АТО. Про це повідомив сьогодні на брифінгу речник Антитерористичної операції полковник Андрій Лисенко, передають «Конфлікти і закони» з посиланням Інформаційно-аналітичний центр РНБО.
Найбільш складною залишається обстановка навколо м. Дебальцевого, незаконні збройні формування продовжують штурмувати позиції українських військових поблизу м. Вуглегірська, с. Санжарівки і Нижнього Лозового Артемівського району Донецької області з метою поступового витіснення підрозділів сил АТО з займаних позицій.
Також, протягом доби терористи вдавалися до штурмів опорних пунктів та блокпостів українських військ поблизу смт. Луганського Артемівського району та смт. Ленінського Дзержинської міськради. Всі атаки бойовиків відбиті.
Окрім того, у м. Дебальцевому терористи обстріляли будівлю міськради, в якій розташовано Спільний центр координації та контролю, утворений відповідно до Мінських домовленостей. Таким чином, бойовики вкотре демонструють, що не бажають відновлення миру на Донбасі.
З м. Ясинуватої терористи обстріляли Авдіївський коксохімічний завод, внаслідок чого отримав поранення працівник підприємства. Наразі завод не працює, що може призвести до припинення опалення у місті.
За добу загинуло 5 українських військовослужбовців, 28 отримали поранення.
У зв’язку з частими артилерійськими та мінометними обстрілами з боку бойовиків, тимчасово припинено пропускні операції через контрольні пункти «Курахове» та «Георгіївка», на дорожньому напрямку «Донецьк – Курахове».
Вчора на напрямку «Павлопіль – Маріуполь» український прикордонний наряд зафіксував проліт ворожого безпілотного літального апарату.
За оперативною інформацією, через російський пункт пропуску «Донецьк» за минулу добу в Україну в’їхали 15 автобусів та 5 тентованих вантажних автомобілів. Також в Україну проїхали 2 мікроавтобуси, з яких в пункті пропуску виходили особи у військовій формі, деякі з них – у головних уборах, характерних для «казаків».
Також з цієї категорії...

Пилот Су-25 рассказал, как за...
27 авг. 2014 г.

Свою победу на выборах мэр...
26 нояб. 2015 г.

Постанова Кабміну «А-ля Табачник» запущена,...
13 июн. 2016 г.
Набираючі популярність...

Як українці годують чиновницьку касту:...
28 апр. 2025 г.

Судді в Київській апеляції некомпетентні...
5 авг. 2025 г.

Історична зустріч без практичних результатів
17 авг. 2025 г.
Останні новини
17.08.2025 14:20
Збито-подавлено 40 ворожих БпЛА17.08.2025 14:14
Історична зустріч без практичних результатів17.08.2025 14:04
900 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 серпня обговорили такі теми:
Коментарі