Корупціонери та представники колишнього режиму януковича не повинні очолювати ВНЗ
- Подробиці
- Опубліковано 07.04.2015 20:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4696
Корупціонери та представники режиму януковича не повинні обіймати керівні посади у вищих навчальних закладах. Про це заявив народний депутат - «ударівець» Валерій Пацкан, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі партії «УДАР».
Народний депутат зауважив, що в парламенті зареєстрований відповідний проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо недопущення до зайняття посади виконуючого обов’язки та обрання на посаду керівника вищого навчального закладу окремих категорій осіб», одним з авторів якого він є.
«Яким чином убезпечити наші університети від роботи в них злочинців, корупціонерів та представників колишнього режиму януковича? В цьому проекті закону ми пропонуємо позбавити можливості займати посаду ректора, проректора вищого навчального закладу низку осіб», - додав Валерій Пацкан.
Зокрема, це особи, які мають судимість або стягнення за корупційні правопорушення; голосували за диктаторські закони 16 січня 2014 року; були звільнені з державних посад (люстровані) відповідно до Закону «Про очищення влади». «Тобто, це ті особи, які працювали на високих державних посадах за часів януковича і не звільнилися за власним бажанням», - наголосив народний депутат.
Пацкан зауважив, що ухвалення відповідного закону є однією зі складових тих необхідних для нашої країни реформ, які дадуть можливість забезпечити верховенство права, підвищать ефективність боротьби з корупцією, а також сприятимуть вихованню морально-етичних та професійних якостей у молоді.
Також з цієї категорії...

Мін'юст готує низку заходів для...
20 мар. 2014 г.

Inform Napalm об ультиматуме Путина,...
7 февр. 2015 г.

Всі ці генерали - безвідповідальні...
29 авг. 2015 г.
Набираючі популярність...

Приговор Тимошенко это - приговор...
12 окт. 2011 г.

Власть должна бояться народа?
17 янв. 2012 г.

Резолюция ПАСЕ? Да кто ее...
29 янв. 2012 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі