В Україні стартував перший етап проекту «Успішні міста - успішна Україна»

lesik kurus

 
4 червня 2015 року у Переяслав-Хмельницькому стартував перший етап проекту «Успішні міста - успішна Україна». Було розпочато роботу зі створення модульної програми стратегії розвитку міста. Організаторами заходу виступили - Ігор Курус, координатор громадської кампанії «За відповідальну владу» та Олександр Лесик, депутат Переяслав-Хмельницької міської ради.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі громадської компанії «За відповідальну владу».

В рамках заходу, координатор громадської кампанії «За відповідальну владу» Ігор Курус представив модульну програму створення стратегії розвитку міста, яка у майбутньому зможе відобразити нові амбітні цілі розвитку міста.

Стратегія розвитку міста – це документ, який визначає основні напрямки розвитку окремо взятого населеного пункту, завданнями якої є покращити якість життя, залучити інвестиції, підняти економіку та побороти безробіття. Стратегія як документ включає в себе бачення майбутнього міста, пріоритетні напрямки розвитку, цільові показники, ключові ініціативи та план їх впровадження.

Минулі вибори в міські ради показали, що люди, які перемагають на виборах, частіше не знають, що робити, маючи владні повноваження. На початку виборчої кампанії всі обіцяють «золоті гори», а після перемоги виявляється, що немає потрібних знань, навичок, бази для залучення інвестицій. Все це призводить до розчарування в суспільстві і, як наслідок, зростання недовіри громадян до усіх органів влади.

Ігор Курус зазначив, що програма «Успішні міста - успішна Україна» має стати чесною і відкритою платформою для вирішення стратегічних і тактичних задач міста. Програма розроблена у вигляді трьох блоків. Перший – це стратегія розвитку міста або економічна частина. Другий блок – розбудова громадянського суспільства через запровадження петиції, як ефективного елементу, який дає можливість мешканцям міста висловлювати свої думки з будь-якого питання, брати безпосередню участь в управлінні містом. І третій блок – це фінансова прозорість публічних фінансів.

Планується, що за 5 місяців мають відбутися чергові вибори місцевих органів влади. «Ці вибори продемонструють, чи виросли в Україні патріотично налаштовані нові діячі, які мають чітку програма дій та чітке усвідомлення, що треба міняти в місті, які готові починати змінювати систему влади з свого міста, підтримувати розвиток громадянського суспільства в Україні»,- відмітив Ігор Курус.Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Учора загинули троє наших героїв. Серед загиблих - військовий медик. Одного бійця з евакуаційної групи поранено, ще один воїн зазнав травмування

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.