У новорічну ніч проросійські найманці 22 рази вдались до збройних провокацій проти сил АТО
- Подробиці
- Опубліковано 01.01.2016 07:44
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2115
Бойовики проросійських незаконних збройних формувань, вочевидь, чекали на завершення терміну Мінських домовленостей. Не вплинули на загарбників навіть угоди в рамках перемовин Нормандської четвірки.
Впродовж доби, що минула, бандити 22 рази вдались до збройних провокацій проти сил АТО.
Зокрема, вчора ввечері бойовики зі стрілецької зброї, автоматичних станкових гранатометів та мінометів калібру 120 мм, які заборонені Мінськими домовленостями, прицільно били по українських захисниках біля Авдіївки.
З 82-мм мінометів кремлівські найманці обстріляли позиції українських воїнів у Пісках.
Також на Донеччині бойовики не припиняють здійснювати провокаційні обстріли з великокаліберних кулеметів та гранатометів біля Пісків, Опитного, Новгородського та Авдіївки.
На Луганщині з автоматичних станкових гранатометів бандити обстріляли наші позиції поблизу Щастя, стрілецької зброї – в районі Золотого.
З початку цієї доби бойовики з автоматичних станкових гранатометів та стрілецької зброї прицільно гатили по наших позиціях на підступах до Мар’їнки.
Окрім того, першого ж дня нового 2016 року противник інтенсивно, проте неприцільно бив в районі Опитного, Пісків, Авдіївки, Новгородського, Луганського та Троїцького. Здебільшого ворог застосовував стрілецьку зброю, гранатомети та великокаліберні кулемети. З початку доби зафіксовано 15 епізодів порушення бойовиками умов припинення вогню, повідомляє прес-центр АТО на сторінці в Фейсбук.
Також з цієї категорії...

Українці найбільше довіряють церкві
16 февр. 2014 г.

Возле Краматорска в ходе АТО...
18 мая 2014 г.

Мошенничество мирового масштаба
2 нояб. 2014 г.
Набираючі популярність...
З початку повномасштабного вторгнення росії...
15 июл. 2025 г.

Трамп пообіцяв ввести 100 відсоткові...
15 июл. 2025 г.

Виманювали кошти у громадян Чехії:...
15 июл. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 15 липня обговорили наступні теми:
Коментарі