Священнослужителі РПЦ в Україні залучені до гібридної і негібридної війни проти України
- Подробиці
- Опубліковано 13.07.2016 15:07
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1777
Вчора почав банити публіку-мудрагелів, які заходились мене виховувати, що я, бачте, перешкоджаю чиємусь праву на свободу віросповідання і своїми коментарями щодо хресної ходи втручаюсь в роботу спецслужб.
А потім я побачив інтерв’ю представника президента в парламенті (http://espreso.tv/video/58644), де, серед іншого, викладена позиція з цього приводу, і зрозумів, що все значно гірше.
Не лише деякі брати і сестри, але і влада притворяється або насправді не розуміє, в чому складність ситуації з хресною ходою.
Тому для особливо недалекоглядних - поясню від самих витоків.
Провокацією з хресною ходою є не можливість, що хтось комусь наб’є по ходу морду. В країні, де щодня гинуть і зазнають поранень солдати, розбиті писки особливо нікого не здивують.
Провокацією, яку потрібно було не допустити, є не бійки навколо ходи, а сама хода.
Ця хода організована релігійною інституцією, яка десятиліттями або й століттями була інструментом політики сусідньої держави. Саме через інструментальний характер РПЦ інфраструктура цієї інституції використовувалася для переховування зброї, терористів. Саме тому священнослужителі цієї церкви-корпорації-філії спецслужб РФ активно беруть участь в підбурюванні антиукраїнських настроїв. Саме в руслі політики дрімучого шовіністичного антиукраїнства верховні ієрархи церкви відмовляються вшановувати героїв України, які захищають Батьківщину. Цю політику продовжують їх підлеглі «на місцях».
Отже, керівництво та велика кількість священнослужителів РПЦ в Україні залучені до гібридної і негібридної війни проти України, про яку так любить розповідати наш президент.
Хресна хода спрямована на Київ, як продовження цієї політики. Політичним посилом є думка про те, що саме Київ, українська влада, яка посідає в Києві, є причиною і основною рушійною силою війни та не дає встановити мир.
Тому не чекайте бійок, шановні можновладці. Ви можете не любити і не дбати про Україну. Але ця акція спрямована безпосередньо проти вас.
І цю провокацію у вас, по ідеї, мало би розуму і бажання зупинити.
Богдан Яременко, facebook.com
Також з цієї категорії...

Право на бесправие
30 июн. 2013 г.

Размышления на тему бандитизма: слава...
14 сент. 2013 г.

Российская информационная экспансия для Нидерландов:...
19 янв. 2016 г.
Набираючі популярність...

Ян Пєкло, колишній посол Польщі...
19 апр. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
22 апр. 2025 г.

1130 москалів подохло минулої доби...
22 апр. 2025 г.
Останні новини
22.04.2025 09:19
1130 москалів подохло минулої доби на українській землі21.04.2025 09:53
670 кацапів подохло минулої доби на українській землі20.04.2025 09:13
950 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 19 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі