Судитимуть мера Торецька - за сепаратизм
- Подробиці
- Опубліковано 11.11.2016 17:11
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1743
Прокуратурою Донецької області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт відносно мера Торецька В. Слєпцова, який обґрунтовано обвинувачується в участі у співпраці з терористами та посяганні на територіальну цілісність та недоторканість України, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 110 КК України.
Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».
Під час досудового розслідування слідством встановлено, що мер пов'язаний з організацією та проведенням на території м. Торецька незаконного референдуму щодо оголошення державної самостійності терористичної організації «ДНР».
Посадовець 15 квітня 2014 року головував на засіданні сесії міської ради та вносив до порядку денного питання щодо призначення незаконного референдуму у м. Торецьку. Окрім мера та депутатів, участь у сесії брали представники терористичної організації «ДНР», які закликали визнати псевдо-республіку та незаконно зняли і винесли з сесійної зали стяг України.
Нагадаємо, 17 серпня 2016 року прокурор Донецької області Є. Бондаренко особисто вручив меру міста Торецька (колишнього Дзержинська) повідомлення про підозру у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень.
На теперішній час за клопотанням прокуратури Донецької області В. Слєпцов перебуває під вартою.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...

Опозиція не повинна грати за...
26 февр. 2013 г.

Диверсант Гиркин рассказал, что ДНР...
15 июн. 2014 г.

30 срібняків, або Скільки коштує...
26 окт. 2016 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
10 сент. 2025 г.

990 москалів подохло минулої доби...
10 сент. 2025 г.

Збито та подавлено 413 цілей...
10 сент. 2025 г.
Останні новини
10.09.2025 09:41
Збито та подавлено 413 цілей противника10.09.2025 09:35
990 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 10 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі