Нацагентство з держслужби, якої холери…
- Подробиці
- Опубліковано 08.12.2016 21:36
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2305
Вчора держ. секретарем МОЗ обрали Наталію Шолойко, дружину одного з найодіозніших гравців фарм. ринку http://bit.ly/2h9feU4, яка, подававшись на керівника Держлікслужби, не вписала його в декларацію, бо він... був у відрядженні http://bit.ly/2gGeG4I. Так вона викручувалася перед комісією, не очікувавши цього питання (прізвища ж різні). Не обрали її на керівника минулий раз виключно через скандал навколо чоловіка і увагу ЗМІ. Цього разу для тієї самої комісії (з питань вищого корпусу державної служби) це проблемою бути перестало. Повний склад комісії тут http://bit.ly/2ha2fiy.
Ми вимагаємо від Ігор Коліушко та Volodymyr Kuprii (представників РПР в цій комісії) оприлюднити бали, поставлені ними Шолойко, адже вони точно знали всю інформацію про неї та її чоловіка ще з минулого конкурсу.
Ми також щиро сподіваємося, що члени комісії (в першу чергу, від громадськості) припинять приховувати бали, які вони поставили іншим епічним держ. секретарям:
1) МВС - Тахтай (контролер доручень януковича http://bit.ly/2h6J34O).
2) Мінекономіки - Перевезенцев (юрист мінекономіки при Азарові http://bit.ly/2gZgvww).
3) Мінінфраструктури - Галущак (подєльнік Каськіва http://bit.ly/2h9U2e7).
Ми чекаємо від членів комісії оприлюднення їх оцінок. Ми не розуміємо, якої холери маємо нагадувати (ще й представникам ГО!) про такі елементарні речі, як ПУБЛІЧНІСТЬ і ПРОЗОРІСТЬ при обранні ключових державних службовців.
Vitaliy Shabunin, facebook.com
Наталя Шолойко. Фото з відеоролика еспресо TV
Також з цієї категорії...

Какие же вы жестокие, или...
4 июл. 2014 г.

Генпрокуратура погодила повідомлення про підозру...
31 окт. 2014 г.

Над посольством РФ вивісили український...
7 мар. 2016 г.
Набираючі популярність...
Ми хочемо співпрацювати чи демонструвати...
24 апр. 2025 г.

А що, війна - не...
25 апр. 2025 г.

Чи почула влада тих, хто...
25 апр. 2025 г.
Останні новини
25.04.2025 22:05
Черговий економічний рекорд у зростанні цін в Україні...25.04.2025 19:24
А що, війна - не для всіх турбота?25.04.2025 08:36
1170 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.04.2025 21:11
Ми хочемо співпрацювати чи демонструвати дотепність?Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим 24 Каналу у воєнному зведенні за 25 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі