Свято на передовій: українських воїнів з Новорічними святами привітали львівські колядники
- Подробиці
- Опубліковано 31.12.2016 20:46
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1511
Сьогодні, 31 грудня, творча група 58 будинку офіцерів (м. Львів) привітала воїнів-учасників антитерористичної операції на сході країни з Новорічними святами. Щоб підтримати українських військовослужбовців, колектив подолав півтори тисячі кілометрів.
Про це повідомляє на сторінці Фейсбук прес-центр штабу АТО.
Як розповів начальник будинку офіцерів Віталій Провозін, до презентованої святкової концертної програми увійшли українські народні пісні, колядки, гумор та новорічні вітання.
- Під час новорічного туру ми плануємо відвідати чимало військових підрозділів, які захищають Україну у районі проведення антитерористичної операції, — повідомив офіцер. — Крім того, ми передамо воїнам багато подарунків від львівських волонтерів. Це солодощі, вареники, м’ясні, ковбасні вироби тощо.
Перший концерт пройшов з аншлагом. Гучними оплесками військовослужбовці вітали артистів, з вдячністю дарували їм квіти, разом співали та танцювали.
Фото прес-служби штабу АТО
Також з цієї категорії...

Терпилы
26 нояб. 2012 г.

Трохи про колорадську ідейність
17 мая 2014 г.

Путін знову дурить Україну і...
27 июн. 2014 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі