Найбільші автори розвалу нашої країни - Аваков з Порошенком
- Подробиці
- Опубліковано 30.10.2017 13:01
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1597
«Поліція вивчила дані з камер відеоспостереження та, отримавши покази свідків, з'ясовано, що це не «тітушки» чи невстановлені особи в балаклавах, «а звичайні працівники - будівельники, які облаштовували свій паркан за допомогою техніки, були задіяні екскаватори, крани».
Воістину, здатність заперечувати очевидне є однією з фундаментальних необхідностей для того, щоб контролювати зараз пів країни.
Я в такі моменти думаю про улюблену тезу любителів (будь-якої) влади «ви опозиція/громадськість, не розвалюйте країну!».
Милі маленькі істотки, ви, мабуть, не уявляєте, ХТО найбільше може зруйнувати країну. Це - начальство цієї країни.
Це саме начальство під час війни поділило силові органи між собою. Одному начальнику відійшли прикордонники, поліція, а іншому - ЗСУ та СБУ. От структури і чубляться зараз.
Це начальство, у давніх традиціях своїх попередників, привчає підлеглих їм силовиків не вчити закони і працювати по них, а діяти у відповідності з наказами себе коханих. Їх привчають бути безпорадними без вказівок згори, - а ми бачили, чого та безпорадність вартувала у 2014-му.
Скажіть, опозиція чи громадянське суспільство взагалі здатні організувати таку страшну для національної безпеки гризню між силовиками? Ніколи!
А от начальство спромоглося.
Тому найбільші автори розвалу нашої країни - це Аваков з Порошенком, це завдяки їх зусиллям ми зараз спостерігаємо величезне приниження України на прикладі окремо взятої військової частини А3571 у чудовому місті Одеса.
Igor Lutsenko, facebook.com
Фото зі сторінки ФБ Ігоря Луценко
Також з цієї категорії...

399 тисяч грн за незаконний...
11 июл. 2012 г.

Плоди децентралізації
4 июн. 2018 г.

Нетолерантності пост
29 июл. 2018 г.
Набираючі популярність...

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

У столиці судитимуть підприємця та...
27 авг. 2025 г.

Трамп пообіцяв поговорити з путіним...
4 сент. 2025 г.
Останні новини
04.09.2025 12:11
Збито та подавлено 84 ворожих БпЛА04.09.2025 12:03
840 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 4 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі