Кожний акт тиску на Порошенка обертається помстою влади до населення
- Подробиці
- Опубліковано 09.12.2017 10:11
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2285
Усім, хто «ховає» режим Порошенка, хочу нагадати факт сторічної давнини: коли більшовики прийшли до влади без достатніх збройних сил, без свого держапарату - то усі в один голос казали в 1917 - 1918р.р. - що «більшовики не протримаються і двох-трьох місяців». Протрималися більше 70 років - і потім, під іншим ім'ям - панують і далі.
Поки що вулична опозиція не має жодних завоювань - такі, які не можна було б повернути назад.
Саме тому наступ держапарату Порошенка та його олігархії не може бути ще зупинений - бо мільйонні маси ще «сплять». Військовим СТРАШНО робити незворотні вчинки - але без них нічого і не відбувається. Саме тому проводяться «позиційні» протистояння в парламенті та в суспільстві на виборах, де дійсно «Батьківщина» отримала збільшену кількість депутатів у місцевих громадах. Це ЗАРАЗ поки що незворотно. Але приклад Харківської та Вінницької областей на президентських та парламентських виборах безумовно буде поширений - і для «перемоги» Порошенка непотрібно буде і Фірташа разом з Ахметовим.
Ще раз: у нас не корупція, а консолідована влада олігархії як правонаступниця комуністичної диктатури у минулому. Саме тому усі протиріччя між олігархами НАС не стосуються. Саме тому непотрібно тішити себе байками, що «режим Порошенка добігає кінця». Мирний протест лише укріплює режим та виснажує сили протесту. Час працює не на протестантів, а на владу.
Тиск Заходу примусив владу Порошенка зняти маску «прозахідної орієнтації». Орієнтація влади Порошенка-Яценюка-Авакова - чисто посткомуністична, русскомировська - і поки що така консолідація вдається. Кожний акт тиску Заходу обертається помстою влади до населення! Ляшко грає роль свідомого спойлера (забруднювача) ідеї демократичного перетворення України, Саакашвілі - несвідомого спойлера, якщо можна припустити відсутність політичної свідомості у дуже досвідченого політика як Саакашвілі.
Але дійсно - Україна на межі втрати незалежного існування, втрати державності. Олігархія теж має дуже обмежений ресурс. Саме тому і зазіхає на крихти ресурсу бідного населення. Далі - буде гірше.
Справа тепер не за об'єктивним, а суб'єктивним фактором революції, якого дуже бракує - неготовність народу до спротиву. Так поки що є...
Ще раз: кожний акт тиску Заходу на Порошенка-Яценюка обертається помстою влади до населення.
Станіслав Овчаренко, facebook.com
Фото Еспресо.TV
Також з цієї категорії...

Громадські активісти винайшли «ноу-хау» для...
12 сент. 2013 г.

У Луганській області псевдореферендум не...
11 мая 2014 г.

Окруженным украинским солдатам дали еще...
30 авг. 2014 г.
Набираючі популярність...

Григорій Немиря: Політична параноя Януковича...
20 апр. 2012 г.

Короткорукие лизоблюды Путина хотят наказать...
14 мая 2012 г.

У Римі закінчилася конференція стосовно...
11 июл. 2025 г.
Останні новини
11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путін11.07.2025 11:38
1040 кацапів подохло минулої доби на українській землі10.07.2025 11:29
Збито 178 ворожих повітряних цілейВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі