У Михайла Саакашвілі виявили, хто керував учорашньою операцією захоплення в готелі Фермонт
- Подробиці
- Опубліковано 10.02.2018 14:30
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2989
Про це Михайло Саакашвілі повідомив на своїй сторінці Фейсбук: «Приїхали, вчора операцію по моєму захопленню в Фермонті координував той же співробітник управління державної охорони, з відкормленою пикою і особливо тупим поглядом, який охороняв весілля Луценка.
Саме УДО за особистої участі Гелетея здійснювала викрадення і депортацію грузинських офіцерів і журналістів у листопаді минулого року. Тобто Порошенко використовує особисту охорону для злочинних дій.
Ну що, порохоботи, може ці співробітники УДО випадково там гуляли або перекур влаштовували?
Дякую людині, яка впізнала цю особу, прошу допомоги в опознані інших», - написав Михайло Саакашвілі.
Фото зі сторінки ФБ Михайла Саакашвілі
Також з цієї категорії...

Микола Томенко: Якщо брати за...
12 июн. 2009 г.

Об’єднана опозиція притягне Януковича до...
8 авг. 2012 г.

Скоро хлопці в брудних камуфляжах...
16 авг. 2015 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
27 июн. 2025 г.

970 кацапів подохло минулої доби...
27 июн. 2025 г.

Знешкоджено 365 ворожих цілей
27 июн. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі