На Донеччині поліція намагалася звинуватити активістів РНС у підкупі громадян
- Подробиці
- Опубліковано 24.05.2018 19:27
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1729
У місті Краматорську під час збору підписів за відставку Порошенка відбулася спроба тиску на активістів РУХУ НОВИХ СИЛ з боку поліції. Зокрема, до намету, де відбувався збір підписів, приїхав наряд поліції. Правоохоронці намагалися звинуватити активістів у порушенні спокою, підбуренні громадян та у підкупі. Про це розповів координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Краматорську Віктор Птіцин.
«Поліція завітала до нас вже наприкінці дня. Всього було 4-5 чоловік. Сказали, що до них поступив сигнал. Один з поліцейських був налаштований досить агресивно. Було зрозуміло, що вони збираються складати протокол про порушення. Проте, після короткочасного спілкування, поліцейські переконалися у нашій цілком законній діяльності і поїхали», - сказав Птіцин.
Також міський координатор РНС зазначив, що під час збору підписів до одного з активістів підходив працівник СБУ та намагався залякати його.
Таку надзвичайну пильність правоохоронних органів та Служби безпеки Віктор Птіцин пов'язує з візитом Порошенка до міста Краматорськ, який відбувся 24 травня.
Активіст зазначив, що на політично активних громадян у Донецькій області здійснюється постійних тиск СБУ, у тому числі на тих, хто погоджується працювати з «РУХОМ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі». Попри це, за перший день збору підписів за відставку президента у Краматорську підписалися 65 осіб.
Фото info.rns.org.ua
Також з цієї категорії...

Микола Томенко: Якщо брати за...
12 июн. 2009 г.

Сепаратисту, який загвинчував полоненим солдатам...
6 дек. 2015 г.

Росія перекинула в Білорусь винищувачі...
14 янв. 2016 г.
Набираючі популярність...

А нам все равно, а...
5 мая 2012 г.
СБУ затримала в Одесі ділка,...
27 июн. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
28 июн. 2025 г.
Останні новини
28.06.2025 10:54
Знешкоджено 22 ворожих БпЛА28.06.2025 10:46
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі