​Звернення голови УАВЗ до власників зброї

У четвер, 4 жовтня, на підставі сфабрикованих звинувачень та рішення суду, які не витримують жодної критики, Генпрокуратура та МВС у тандемі та на замовлення їх кишенькового монополіста ТОВ «ІБІС» провели свавільну атаку на керівництво та членів Української асоціації власників зброї.


На підставі неправосудних рішень суду відбулася низка обшуків, зокрема, за адресою моєї реєстрації.

Декілька слідчих в особливо важливих справах Головного слідчого управління ГПУ за підтримки десятків озброєних КОРДівців та оперативників департаменту захисту економіки Національної поліції взяли участь у цій ганебній «спецоперації».

Перебуваючи в авангарді боротьби за право громадян на збройний захист, ми завжди усвідомлювали небезпечність наших стосунків із системою. Протягом останніх місяців всі ви стали свідками медійний атак на УАВЗ та мене особисто – замовні матеріали в інтернет-виданнях та на телебаченні. Проте, ми тверезо ставились до цього, як до одного з елементів боротьби проти нас.

Але, погодьтесь, вдиратися в квартиру мого 88 річного батька - це вже занадто. Це тхне неприхованими НКВДешними методами, які взяла на озброєння нова, так звана, «незлочинна» влада.

Ухвала Печерського районного суду

Атака на УАВЗ свідчить про їхнє усвідомлення, що час виборів - це час змін. Усвідомлення ваги голосу власників зброї у змінах, які призведуть до врегулювання цивільного обігу зброї Законом. Усвідомлення незворотності кінця їхньому «договорняку». Адже, ми добре розуміємо тривалу зацікавленість керівництва МВС та окремих монополістів ринку зброї у збереженні поточного стану речей, коли право громадян на зброю не врегульоване Законом. Силові структури, які вже неприховано обслуговують свого головного донора «нагородної зброї» – ТОВ «ІБІС» - прагнуть продовжити життя незаконної міліцейської інструкції, яка гарантує їм контроль над ринком цивільної зброї.

Тепер вони відверто продемонстрували, що діяльність Української асоціації власників зброї та наш законопроект для них головна загроза.

Ця атака - це атака на всіх нас, на наші конституційні права, врешті-решт, на наше з вами майбутнє. Адже наша вимога врегулювати Законом право на зброю вже давно вийшла за межі збройного питання. Тепер стоїть питання, чи є Україна республікою, де всі відносини регулюють Закони, чи міліцейською державою, де людей принижують до виконання міліцейської інструкції.

У минулому залишились ігнорування та зневага і ми впритул підійшли до кульмінації нашої боротьби, так би мовити, до «чемпіонських» раундів, за якими наша перемога.

Звісно, після «свавільного четверга», ми не виключаємо ані блокування роботи УАВЗ, ані мого особистого затримання.

Проте, запевняю вас, що, попри все, боротьба триватиме, бо не можна зупинити ідею, час якої настав.

Закликаю вас дати гідну оцінку вчинкам ГПУ, МВС, які діють, як прислужники приватної структури.

Гуртуйтесь та боріться за наше спільне право на збройний захист!

Вільні люди мають зброю! Україна - це республіка, де джерелом влади є народ.

Разом переможемо!

Головf УАВЗ Георгій Учайкін, Українська асоціація власників зброї

Георгій Учайкін Фото zbroya.infoКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Оперативная обстановка на 15 августа на 15 часов по киевскому времени – самым тяжелым направлением для нас является бахмутское

подробнее

Опрос

На вашу думку, як має бути страчений путін?

Конфликты и законы © 2008-2022.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.