​Про виступ нашого «гаранта» про землю і референдум із задзеркалля

Пишу для тих, хто не може примусити себе слухати и хто не слухав виступу нашого «гаранта» про землю і референдум із задзеркалля 11 листопада 2019 року. Даю конспект восьми основних його посилів «дорогим українцям» і свій комент до них з нашої української реальності.


1. Зеленський «констатує». Українців дурять. Стаття 13 Конституції України - обман. Земля не є об’єктом права власності Українського народу.

О.С. ЦЕ ГОВОРИТЬ «ГАРАНТ» КОНСТИТУЦІЇ?! ЯКЩО НЕ Є ЗЕМЛЯ ОБ’ЄКТОМ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НАШОГО НАРОДУ, ТО ГАРАНТ МУСИТЬ ЗРОБИТИ ТАК, ЩОБ БУЛА БЕЗЗАПЕРЕЧНО ВИКОНАНА БУКВА ВИЩОГО ЗАКОНУ. ВЕСНА ВЖЕ ДАВНО ПРОЙШЛА – САДИ ХОЧ НАЗИМУ ВИННИХ. І 100ДНІВ ПРОЙШЛО – ДЕ ПРОГРАМА ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ?

2. Зеленський мутить. Це обман (що земля не є об’єктом права Українського народу, ОС) тому, що в Україні ринок землі не існує і українці не можуть продавати чи купувати земельні ділянки, як громадяни Німеччини, Франції, Ізраїлю тощо.

О.С. У НАС, ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД НЕ ВЛАСНИК СВОЄЇ ЗЕМЛІ ТОМУ, ЩО РИНКУ ЗЕМЛІ НЕМАЄ. БУДЕ РИНОК - НАРОД СТАНЕ ВЛАСНИКОМ. «ГАРАНТ» «НЕ ЗНАЄ», ЩО ВСУПЕРЕЧ НАЯВНИМ В УКРАЇНІ РИНКАМ - КАПІТАЛІВ, КРЕДИТІВ, РОБОЧОЇ СИЛИ В КРАЇНІ НЕМАЄ НІ КАПІТАЛУ, НІ РОБОЧОЇ СИЛИ, НІ КРЕДИТІВ. ВІН «НЕ РОЗУМІЄ», ЩО УКРАЇНЦІ МОЖУТЬ ПРОДАТИ СВОЇ ПАЇ, А ОСЬ КУПИТИ – НІ. ЩО Ж ЦЕ ЗА РИНОК ТАКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ БУДЕ, РАЗ ПРОДАДУТЬ, ПЕРЕСТАНУТЬ БУТИ ВЛАСНИКОМ, А ЗА ЩО ПОТІМ КУПУВАТИ ЗЕМЕЛЬКУ БУДУТЬ, ГА? ЗАЛИВАЄ (!!!) ПРО РИНКИ ЗЕМЛІ В ІНШИХ КРАЇНАХ, ЯК 95-Й.

3. Зеленський мутить. Є різні моделі ринку землі, в яких іноземці можуть і не можуть купувати землю. Фермери за кордоном можуть брати кредити на розвиток господарства.

О.С. У ГОРОДІ БУЗИНА… Є РІЗНІ РИНКИ ОБІГУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В РІЗНИХ КРАЇНАХ, АЛЕ У ВСІХ СУВЕРЕННИХ НАЦІЙ ВОНИ ДІЮТЬ У ІХНІХ ІНТЕРЕСАХ.

В УКРАЇНІ ВЗАГАЛІ ОСТАННІ 5 РОКІВ КРЕДИТИ НА ВИРОБНИЦТВО НЕ ВИДАЮТЬСЯ, ТАКА ПОЛІТИКА НБУ. РИНОК ЗЕМЛІ У «СЛУГ» МІНЯЄ І КРЕДИТНУ ПОЛІТИКУ НБУ?

4. Зеленський інформує. Незабаром ВРУ розглядатиме питання щодо впровадження в Україні ринку землі.

О.С. НУ-НУ. ХАЙ ДЕПУТАТИ ОЗНАЙОМЛЯТЬСЯ З МАТЕРІАЛАМИ КРУГЛОГО СТОЛУ: «УБЕРЕЖЕМО С/Г ЗЕМЛІ В РУКАХ СЬОГОДНІШНІХ І ЗАВТРАШНІХ ХЛІБОРОБІВ» І З СОТНЯМИ ІНШИХ ЗАХОДІВ, ПРОВЕДЕНИХ З ЦЬОГО ПИТАННЯ.

5. Зеленський мутить. Питанням ринку землі останні 20 років маніпулюють старі політики. Вони лобіюють інтереси людей, які не хочуть, щоб українці володіли землею, а він хоче.

О.С. ТІ, ПОЛІТИКИ СТАРОЇ ШКОЛИ, ЩЕ ОГЛЯДАЛИСЯ НА ДУМКУ НАРОДУ, ПОБОЮВАЛИСЯ КАРИ НА ВИБОРАХ І НЕ ТІЛЬКИ. НОВОЯВЛЕНІ СЛУГИ УВІРУВАЛИ У ВСЕМОГУТНІСТЬ ЇХНЬОЇ БРЕХНІ. АЛЕ:

«Якби референдум все ж провели, опитані проголосували б так:

- за продовження мораторію на купівлю-продаж землі – 68,3%;

- за скасування мораторію – 23,2%;

- важко відповісти – 8,4%» - ОПИТУВАННЯ ЦЕНТРУ РОЗУМКОВА 1-7 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ.

УКРАЇНЦІ РОЗУМІЮТЬ НЕБЕЗПЕКУ, ЯКА ЙДЕ ВІД «СЛУГ».

6. Зеленський «співчуває». У будь-якому випадку я розумію, що це питання дуже чутливе для людей.

О.С. ЧУТЛИВЕ І ДУЖЕ. ЗНАЄ І РОБИТЬ. ХТО ЙОГО ТАМ ШТОВХАЄ І ЩО ЙОМУ ОБІЦЯЮТЬ ІЗ-ЗА БУГРА рф І СБ?

7. Зеленський «мутить і обіцяє». Між першим та другим читанням у діючий проект закону будуть внесені правки, згідно яких право продавати і купувати землю матимуть лише українські громадяни та українські компанії, засновані виключно українськими громадянами. Іноземці та компанії, які мають серед засновників іноземців, отримують право купувати українські землі, українські земельні ділянки тільки у випадку, якщо на це буде дана згода народу України на всеукраїнському референдумі.

О.С. КВАПЛЯТЬСЯ КРЕПКО СЛУГИ.

ЩО ТО Є ТАКЕ: діючий проект закону? ПРОЕКТ НЕ МОЖЕ БУТИ ДІЮЧИМ.

ЧОМУ ПОЧЕКАТИ З ПЕРШИМ ЧИТАННЯМ ПРОЕКТУ ЗАКОНУ НЕ МОЖНА? ХТО ВАС, СЛУГИ, ТАК ЖЕНЕ? І КУДИ?

ЦЕ ВИ БУДЕТЕ ЗБИРАТИ РЕФЕРЕНДУМ ПО КОЖНОМУ ІНОЗЕМЦЮ НА ПОКУПКУ ГЕКТАРА? ЯКУ ВИ ПРО ІНОЗЕМЦЯ БУДЕТЕ ДАВАТИ ІНФОРМАЦІЮ, ЩОБ БАБЦЯ КАТЯ ЗІ СЛОБОДИ ПРИЙНЯЛА ПРАВІЛЬНЕ ДЕРЖАВНЕ РІШЕННЯ?.. ЧИ НА ВСІХ ГАМБУЗОМ БУДЕТЕ ДАВАТИ, ЇХ ЧИМАЛО Ж ПОПРЕТЬСЯ? КНИГУ ВИДАСТЕ, ЧИ ФІЛЬМ З КО ЗРОБИТЕ ПРО НИХ ДЛЯ ІНФОРМУВАННЯ?

ІНОЗЕМЕЦЬ В УКРАЇНІ ЗМОЖЕ ОТРИМАТИ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ, ЯКЩО СТАНЕ УКРАЇНСЬКИМ ГРОМАДЯНИНОМ, ЗЕМЛЕРОБОМ І БУДЕ ЖИТИ ПОРЯД ЗІ СВОЄЮ ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ, АБО НА НІЙ. ЗЕМЛЯ МАЄ БУТИ У ХЛІБОРОБА-ФЕРМЕРА, А НЕ У СПЕКУЛЯНТА ЧИ ЛАТИФУНДИСТА. ЧИ НЕ ТАК – «ГАРАНТЕ»?

ЗВІДКИ ВЗЯВСЯ «НАРОД УКРАЇНИ»? КОНСТИТУЦІЮ НАПИСАНО ВІД ІМЕНІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ. НЕВЖЕ НЕ ЧИТАВ, ЗАДЗЕРКАЛЬНИЙ?

8. Зеленський «Облагодіює «народ України». ВРУ розробить і прийме закон про референдум і нарешті надасть право українцям вирішувати долю того чи іншого дуже важливого для них питання. Зробимо це разом.

О.С. ЗАДЗЕРКАЛЬНИЙ МАРАЗМ, ВИБАЧТЕ ЗА КАТЕГОРИЧНІСТЬ. ТЕ, ЩО ТАКИЙ РЕФЕРЕНДУМ В ПРИНЦИПІ НЕМОЖЛИВИЙ, ЗРОЗУМІЛО УКРАЇНЦЯМ І УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ. ПИТАННЯ НЕ РЕФЕРЕНДУМНЕ… ТО.

Олександр Сугоняко, facebook.com

Фото slovoidilo.uaКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

За минулу добу внаслідок обстрілів противника четверо військовослужбовців Об’єднаних сил зазнали поранень. Їм надано необхідну допомогу

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.