​В ООН відреагували на звернення від ГО «Трудові ініціативи»

Спеціальний доповідач ООН з питань прав на свободу мирних зібрань та об’єднань Клеман Вуль надіслав листа уряду України – в листі йдеться про те, що «антипрофспілковий» законопроект №2681 суперечить міжнародним зобов’язанням України щодо забезпечення прав людини.


Про це повідомляє на своїй сторінці Фейсбук ГО «Трудові ініціативи»

«Положення, які містяться в законопроекті №2681, можуть поставити під загрозу реалізацію права на свободу об’єднань, в тому числі права на свободу об’єднання у профспілки» - йдеться в листі.

10 червня ГО «Трудові ініціативи» подали звернення до Спеціального доповідача щодо неприпустимості прийняття законопроектів №2681 та №2682, які суттєво обмежують свободу на об'єднання в профспілки, підривають правові основи діяльності профспілок в Україні, а також звужують зміст та обсяг існуючих трудових прав загалом.

17-го липня Клеман Вуль відреагував на звернення та надіслав листа уряду України, зазначивши в ньому інформацію, надану юристами ГО «Трудові ініціативи».

«У зв’язку з одержаною інформацією, я б хотів висловити занепокоєння щодо даних законопроектів, зокрема щодо відповідності законопроектів ключовим стандартам Міжнародної Організації Праці, Конвенціям МОП №87 та №98, а також Міжнародному пакту ООН про громадянські та політичні права.

Профспілки – базовий механізм захисту трудових прав, який працівники використовують для просування своїх прав та інтересів. Одним із найбільш чітких шляхів захисту та втілення трудових прав є створення організацій працівників, мирні зібрання, а також право на страйк» - зазначає Клеман Вуль.

Спеціальний доповідач закликає уряд України надати роз’яснення щодо невідповідності зазначених законопроектів №2681 та №2682 міжнародним стандартам в галузі прав людини.

Фото зі сторінки ФБ ГО «Трудові ініціативи»Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Минула доба стала першою з 27 липня 2020 року, коли на лінії бойового зіткнення збройні формування рф не провокували захисників України

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.