​На «Слуг» чекає «День гніву»

Тут з ворожого табору, що називає себе владою, після того, як більшість населення України у соціальних мережах констатувало, що у бубочки повинно бути хоч щось - позитивне і при цьому - зовсім не бажаючи йому здоров'я, почали лунати дивні закиди на кшталт: «поводьтесь як люди», «треба лишатись людьми», «не треба перетворюватись на нелюдей».


Тобто, виходить, що в Офісі Президента України та Кабінеті міністрів України сидять ті, хто достатньо непогано розуміється на морально-етичних нормах і тому і закликають українців до норми, як елементу моральної свідомості, що ґрунтується на загальнолюдських цінностях (осуду чи схвалення) та повазі до іншого індивіда? І саме тому вони закликають українців коректувати свої коментарі щодо бубочки, оскільки з морально-етичних норм - непристойно бажати людям поганого?

Але у мене постають питання. Якщо ці особини в Офісі президента України і Кабінеті міністрів України таки розуміються, що таке моральні-етичні норми, а також - що таке гідне і негідне, то тоді як трактувати їхню НЕГІДНУ поведінку по відношенню до народу України?

Вони ж у курсі, що реакція людей на бубочку та їхні вчинки - це нормальна АДЕКВАТНА реакція на поведінку мерзоти?

І тоді чому вони самі не хотіли і не хочуть «поводитись як люди», «лишатись людьми», «не перетворюватись на нелюдей»? Адже крадійство грошей з фонду КОВІД на дороги - це поведінка нелюдей; порушення прав людей і Конституції, позбавлення людей права на працю - це поведінка нелюдей; підняття тарифів та цін - це поведінка нелюдей; знищення малого та середнього бізнесу - це поведінка нелюдей. Схеми, розкрадання бюджету. Прийняття антиукраїнських і антиконституційних законів - це поведінка нелюдей.

Кожен вчинок завжди має правове, політичне, естетичне і моральне значення. Тож, коли Зеленський брехав людям, його сильно переймало життя українців? А коли за змовою з олігархами нищить країну, його не сильно напружували і напружують його ж вчинки по відношенню до суспільства?

То про що мова?

На жаль, все, що поки і нині можуть робити українці - це писати своє реальне ставлення до нелюдів. Але і це може змінитись. Так, як це показано у фільмі «День гніву».

І не секрет, що дедалі частіше українці, дивлячись на дії влади, констатують: це ж - НЕЛЮДИ, що ПРОВОДЯТЬ НАД УКРАЇНЦЯМИ НЕЗРОЗУМІЛІ ЕКСПЕРИМЕНТИ, котрі шкодять як нації, так і країні? Так хіба ця влада не нагадує отих звіроподібних отарків З ЛЮДСЬКИМ ІНТЕЛЕКТОМ, КОТРІ ПОЗБАВЛЕНІ ЕМОЦІЙ І ЗАГАЛЬНОЛЮДСЬКОЇ МОРАЛІ? Адже представники слуг диявола також проводять над українцями власні досліди, як і отарки з оповідання Севера Гансовского.

Але там все закінчилось так, як у світовій історії і закінчуються подібні оповіді: ОТАРКІВ з людським інтелектом, котрі позбавлені емоцій і загальнолюдської моралі, люди, озброївшись, - просто знищили.

Тож дивно, коли представники ворожого табору від влади, котрі не приховують, що вони позбавлені совісті, здорового глузду, емоцій і загальнолюдської моралі, починають до себе вимагати моралі. Як показує практика, НЕЛЮДИ не заслуговують і не отримують співчуття.

Оксана КОТОМКІНА, Конфлікти і закони

Фото-фрагмент з фільму «День гніву»Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Президент россии владимир путин пожаловался на совещании совета безопасности рф на то, что Украина превращается в антипод россии

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.