​На «Слуг» чекає «День гніву»

Тут з ворожого табору, що називає себе владою, після того, як більшість населення України у соціальних мережах констатувало, що у бубочки повинно бути хоч щось - позитивне і при цьому - зовсім не бажаючи йому здоров'я, почали лунати дивні закиди на кшталт: «поводьтесь як люди», «треба лишатись людьми», «не треба перетворюватись на нелюдей».


Тобто, виходить, що в Офісі Президента України та Кабінеті міністрів України сидять ті, хто достатньо непогано розуміється на морально-етичних нормах і тому і закликають українців до норми, як елементу моральної свідомості, що ґрунтується на загальнолюдських цінностях (осуду чи схвалення) та повазі до іншого індивіда? І саме тому вони закликають українців коректувати свої коментарі щодо бубочки, оскільки з морально-етичних норм - непристойно бажати людям поганого?

Але у мене постають питання. Якщо ці особини в Офісі президента України і Кабінеті міністрів України таки розуміються, що таке моральні-етичні норми, а також - що таке гідне і негідне, то тоді як трактувати їхню НЕГІДНУ поведінку по відношенню до народу України?

Вони ж у курсі, що реакція людей на бубочку та їхні вчинки - це нормальна АДЕКВАТНА реакція на поведінку мерзоти?

І тоді чому вони самі не хотіли і не хочуть «поводитись як люди», «лишатись людьми», «не перетворюватись на нелюдей»? Адже крадійство грошей з фонду КОВІД на дороги - це поведінка нелюдей; порушення прав людей і Конституції, позбавлення людей права на працю - це поведінка нелюдей; підняття тарифів та цін - це поведінка нелюдей; знищення малого та середнього бізнесу - це поведінка нелюдей. Схеми, розкрадання бюджету. Прийняття антиукраїнських і антиконституційних законів - це поведінка нелюдей.

Кожен вчинок завжди має правове, політичне, естетичне і моральне значення. Тож, коли Зеленський брехав людям, його сильно переймало життя українців? А коли за змовою з олігархами нищить країну, його не сильно напружували і напружують його ж вчинки по відношенню до суспільства?

То про що мова?

На жаль, все, що поки і нині можуть робити українці - це писати своє реальне ставлення до нелюдів. Але і це може змінитись. Так, як це показано у фільмі «День гніву».

І не секрет, що дедалі частіше українці, дивлячись на дії влади, констатують: це ж - НЕЛЮДИ, що ПРОВОДЯТЬ НАД УКРАЇНЦЯМИ НЕЗРОЗУМІЛІ ЕКСПЕРИМЕНТИ, котрі шкодять як нації, так і країні? Так хіба ця влада не нагадує отих звіроподібних отарків З ЛЮДСЬКИМ ІНТЕЛЕКТОМ, КОТРІ ПОЗБАВЛЕНІ ЕМОЦІЙ І ЗАГАЛЬНОЛЮДСЬКОЇ МОРАЛІ? Адже представники слуг диявола також проводять над українцями власні досліди, як і отарки з оповідання Севера Гансовского.

Але там все закінчилось так, як у світовій історії і закінчуються подібні оповіді: ОТАРКІВ з людським інтелектом, котрі позбавлені емоцій і загальнолюдської моралі, люди, озброївшись, - просто знищили.

Тож дивно, коли представники ворожого табору від влади, котрі не приховують, що вони позбавлені совісті, здорового глузду, емоцій і загальнолюдської моралі, починають до себе вимагати моралі. Як показує практика, НЕЛЮДИ не заслуговують і не отримують співчуття.

Оксана КОТОМКІНА, Конфлікти і закони

Фото-фрагмент з фільму «День гніву»Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Вчера в Беларуси в Минске состоялся учредительный съезд пророссийской партии «Союз», выступающей за реинтеграцию с россией

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.