​Гуманітарне розмінування, полігон-Україна та державна стратегія відбудови. Роман Пальчиков


Чи можливе повне розмінування України? Що конкретно являє собою Стратегія протимінної діяльності? Що нині найбільш потрібно або буде більш за все потрібно у майбутньому українським саперам, аби якнайшвидше розмінувати територію нашої країни?

Про це у новому випуску програми «Особистість» з Сергієм Дойком» власним досвідом та практичними знаннями поділився засновник Благодійного Фонду «Перший фонд відновлення України», полковник ДСНС у відставці Роман Пальчиков.

Гуманітарне розмінування – це очищення місцевості та об’єктів від вибухонебезпечних предметів, яке здійснюється з метою забезпечення безпеки життя населення. Сюди входить очищення від наземних мін; бомб, що не розірвалися; нейтралізація токсичних зон тощо. Як це відбувається й відбуватиметься на практиці?

Про це дивіться у програмі «Особистість» з Сергієм Дойком».

Фото з відеоролика на YouTubeКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.