Якими ж нелюдами треба бути, щоб...

Якийсь спостерігач за виборами президента в Україні від Московії заявив після першого туру в телепрограмі на всю Україну, що в цих виборах уже перемогла Московія, бо позбавилась Президента В.Ющенка. А далі висловив сподівання, що після цього українці уже не будуть урочисто відзначати перемогу в Конотопській битві, бо, бачиш, там українські козаки порубали 40 тисяч „русскіх”.

Так порубали ж агресорів, жорстоких іноземних загарбників, боронячи рідну землю від нападника, а себе від поневолення; порубали на своїй землі, коли агресор пішов війною!

Але у москвина до цих пір залишається логіка „оголтєлого” (оскаженілого) нациста, дегенерата-потвори. Вони (москвини) святкують свої перемоги над загарбниками, а українцям, бачиш, зась; вони криком кричать, що не треба. Вони безпощадно винищили більше 100 мільйонів „інородцєв”, більше половини з яких українці, через розстріли, голодомори (цей садистський спосіб катування на смерть з особливою пристрастю і насолодою використовували саме проти українців, ніби глумлячись над самим Богом, за те, що дав українцям родючішу землю) і концтабори, а з видворених за межі України українців, яким пощастило вижити в суворих сибірах та деінде, повиривали рідну мову і рідну душу, аби зробити з них безрідних холопів московської імперії. Дивовижно, що всі москвини, від тупого п’яного слюсаря до Генсека, імператора (колишнього і теперішнього), президента академії наук, на докори, подібні висловленим вище, повчально зауважують: „Да вы неправы, мы и со своими так поступали, а не только с инородцами”, мовляв, нічого ображатися. Так відповідав М.Горбачов литовцям (транслювалося по телебаченню); Президент Академії Наук РФ на запитання кореспондента: „Зачем вы напали и оккупировали беззащитную Туву?”, відповів: „Мы напали на нее первыми, чтобы она не напала первой на нас!” (транслювалося по телебаченню); москвинський доктор філософських наук Ціпко пояснював: „Мы понимаем, что покоренные ранее Московией народы хотят вырваться на свободу и образовать свои национальные государства на своей этнической земле. Но это было возможно где-то до Петра І. Сейчас этого уже нельзя сделать, потому что мы за них отвечаем!” (транслювалося по телебаченню). Такі ідіотські, як на здоровий глузд, пояснення (за логікою москвинсько-імперських нацистів вони нормальні) ми зобов’язані, за наполяганням Москви, проковтнути мовчки?!

Москвини заполонили звільнені від українців через їх винищення і виселення українські етнічні землі, щоб асимілювати українців в Україні в „новую историческую общность – „Да, азиаты – мы с раскосыми и жадними очами!” (за О.Блоком)”, і щоб цим асимільованим гарматним м’ясом торувати для зажерливої Московії шляхи через Афганістан до Індійського океану, через загарбання Європи (заповіт Петра І) до Атлантичного океану, бо в Тихому вони вже воюють. Тепер москвинсько-імперський непотріб в Україні не бажає повертатися „восвоясі” і тут, в Україні, вимагає, щоб українці обслуговували його „русскім язиком”, то чи закінчилася окупація москвинами України (?!), виникає при цьому запитання! І чи з людьми, чи з нелюдами маємо справу?!

Демократ і ліберал Президент В.Ющенко чомусь необачливо захотів думати, що з людьми, за що й поплатився. Вороги галасували (і голосували) проти нього за те, що він свідомий українець, а свідомі українці голосували не за нього через його необачливість та за те, що не спромігся примусити ворогів українства вписатися в рамки лояльних до української держави громадян; менш свідомі виборці піддалися ворожій пропаганді, бо недолугі попередні президенти України віддали ЗМІ в руки антиукраїнських сил, що неприпустимо на етапі переходу нації від підневільного колоніального стану до національної державності (Помаранчева революція мала завершитися націоналізацією ЗМІ та ув`язненням на тривалий термін учасників сєверодонецького антидержавного заколоту: і дотепер ці два дійства (або щось їм адекватне) залишаються необхідними, щоб розпочати відродження України).

Світ про ці Правди мовчить. Очікує, коли українці самі проснуться (прозріють) настільки і поведуться так, щоб імперсько-окупантським залишкам в Україні не повадно було бути нелюдами. Без цього Україна йтиме до чергової поразки.

М. Білий, політологКомментарии

  +0 #1 сотник 24 янв. 2010 г., 15:41:23
придурок
  +0 #2 сотник 24 янв. 2010 г., 15:43:27
придурок
  +0 #3 щирий українець 24 янв. 2010 г., 15:46:03
всі западенці ідіоти і вчать нас українців жити сидіть всоїх лісах і гавкайте на місяць бо другого ви нічого не вмієте
  +0 #4 игорь 24 янв. 2010 г., 15:48:17
Сколько можно кормить кровососов, понимаю Киев-столица,Столицы во всём мире жируют, но галичину Украина содержать не должна...
  +0 #5 Ник 24 янв. 2010 г., 15:58:12
дебіл
  +0 #6 вит 24 янв. 2010 г., 15:59:27
действительно, в голове вава
  +0 #7 запорожье 24 янв. 2010 г., 16:21:54
автор прав
  +0 #8 Л.Е.В. 24 янв. 2010 г., 17:01:04
Господин политолог не заметил кому в России и Украине принадлежат заводы, пароходы, банки, средства массовой информации. Ритуальные убийства в России и в Донецке перед захватом славянских земель. Славяне - рабы на своей земле.
  +0 #9 Бульба 24 янв. 2010 г., 17:09:16
Свята правда. Очі нікуди сховати. А деякі коментатори видно як наш прФФеССор дуже розумні.
  +0 #10 дед 24 янв. 2010 г., 17:31:05
правда,правда и еще раз правда!!!!!!!!!
  +0 #11 Кварк 24 янв. 2010 г., 17:36:25
Украинцы уже прозрели, дав 5% защитнику кажанов и 1.4% тягнифашисту. Но ще не вмерла, дебилы еще водятся...
  +0 #12 кекн 24 янв. 2010 г., 18:22:18
засмерділо сранню кацапською
  +0 #13 Galina 24 янв. 2010 г., 18:55:22
Бабы!!! Не верьте, этим проходимцам. Женщины Украины! Мы сегодня в ответе за судьбу страны, используем возможность доверить ее судьбу в женские руки. Когда ещё такой шанс у нас будет?
  +0 #14 Александр 24 янв. 2010 г., 18:57:30
Я так не считаю, но тоже рад, что мы избавились от этого "мыслящего" сам с собою.
  +0 #15 Из Украины 24 янв. 2010 г., 21:05:18
Автор! Срочно к психиатру!
  +0 #16 свой 24 янв. 2010 г., 23:12:59
кацапские дебилы,пошли вон с укрнета.пора молится великому пукину
  +0 #17 свой 24 янв. 2010 г., 23:14:50
и профессора заберите

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Нардеп Гео Лерос просил вручить «Оскар» Зеленскому за инсинуацию покушения, но даже «Слуги» не оценили эту новую постановку

подробнее

Опрос

Ваше ставлення до введення в Україні латиниці замість кирилиці?

Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.