янукович влаштовує чергове кидалово, схоже на трагіфарс у Вільнюсі
- Подробиці
- Опубліковано 20.02.2014 19:46
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 7439
Про затягування переговорів, яке відбуваються лише для крадійства часу, говорить Леся Оробець на своїй сторінці у Фейбук. ІНСТИНКТ ПІДКАЗУЄ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ВІЛЬНЮС-2 – повідомляє вона.
«Не знаю, чого саме тягне янукович і його депутати, чи то евакуацію кеша в сумках в Донецьк і Лондон (що зараз відбувається аж гай шумить), чи то якоїсь підлості зі стрільбою і вбивствами громадян, чи то просто тягне на рівному місці, щоб завести опозицію в ніч, виснажити сили і позбавити ініціативи.
Дуже рада буду помилитись, але враження зрежисованої вистави, коли "випадково" от-от не вистачає до 226, от-от, а час все йде, а на переговорах опоненти йдуть на всі більші поступки і все більше себе дискредитують - все більше і більше схоже на трагіфарс Вільнюського самміту. А пси і далі убивають громадян» - зазначила вона.
Також з цієї категорії...

Прокуратура перевірить законність використання коштів,...
10 сент. 2013 г.

У Києві нетверезий водій скоїв...
8 апр. 2015 г.

На Оболоні затримали вінничанина -...
4 сент. 2016 г.
Набираючі популярність...

Избирательное законодательство от партии власти:...
28 февр. 2011 г.

Приговор Тимошенко это - приговор...
12 окт. 2011 г.

Резолюция ПАСЕ? Да кто ее...
29 янв. 2012 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі