Києву вдалося залучити понад 1 мільярд гривень інвестицій

klicko investitsii

 
Не зважаючи на складну економічну ситуацію, Києву вдалося залучити понад 1 мільярд гривень інвестицій за останні півроку. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив Київський міський голова Віталій Кличко, передають «Конфлікти і закони».


«Потрібно говорити відверто – ми живемо у надзвичайно складних умовах. У нас немає достатньо коштів на ремонт доріг та фінансування транспортної інфраструктури. Однак, ми намагаємося віднайти фінансування, і нам вдалося залучити за останні півроку понад 1 мільярд гривень інвестицій у Київ», - наголосив Кличко.

Мер Києва зазначив, що продовжує переговори про залучення коштів інвесторів, зокрема, для добудови Подільсько-Воскресенського мосту, який є першим етапом будівництва метро на Троєщину. «Цього року ми знайшли 50 мільйонів на продовження будівництва мосту, однак цієї суми недостатньо. Ми розглядаємо декілька варіантів залучення інвесторів, один з яких – це договір концесії. Або ми звертатимемося до уряду з проханням знайти кошти на фінансування добудови мосту», - повідомив Віталій Кличко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.