Прокуратура попередила незаконний продаж приміщень дитячої музичної школи ім. Степового

prok riev new

 
На вимогу столичної прокуратури Київрада скасувала власне рішення, яким приміщення київської музичної школи №1 ім. Я.Степового підлягали приватизації шляхом продажу з аукціону. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Так, у 2011 році Київською міською радою нежитлові приміщення у будинку на вул. Сагайдачного, 39 було внесено до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають продажу на відкритих торгах.

Проте, прокурорською перевіркою встановлено, що з 1974 року у цих приміщеннях розміщується та функціонує дитяча музична школа, яку щорічно відвідує понад 500 юних митців.

Утім, за законодавством, об’єкти та майно діючих навчальних закладів, що фінансуються коштами державного бюджету, не підлягають приватизації.

Крім того, відчуження цього майна призвело б до порушення гарантованих державою прав дітей на отримання позашкільної та, зокрема, спеціальної мистецької освіти.

З вимогою скасувати незаконне рішення столична прокуратура скерувала до Київради подання, яке на даний час розглянуто та задоволено.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.