З Власенка хочуть зробити Януковича?
- Подробиці
- Опубліковано 26.01.2013 18:46
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3609
Про це вчора Власенко повідомив журналістам під час прес-конференції, повідомляє byutcom.ua.
«У цей час Київське міське бюро судово-медичних експертиз фальшує щодо нібито тілесних ушкоджень, які я нібито наносив людині», - сказав Власенко.
«Зараз вони фальсифікують це під статтю ушкодження середньої тяжкості, щоб порушити кримінальну справу проти мене за статтею Кримінального кодексу», - додав він.
Крім того, за його словами, протягом двох років «ніяких експертиз не проводилось, ніяких заяв про середню тяжкість не було і ніяких свідків не було».
«Це робиться для того, щоб до 5 лютого до ВР було внесене подання про притягнення мене до кримінальної відповідальності та позбавлення статусу народного депутата України», - сказав Власенко.
Крім того, за його словами, фальшування здійснюється не лише в кримінальних справах , але й у медіа.
«Зокрема, учора сайт «Обозреватель» опублікував фальшиве інтерв’ю Власенка про начебто діяльність українських адвокатів. Я хочу сказати, що я уже кілька років не даю ніяких інтерв’ю цьому сайту», - заявив Власенко.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
03.02.2026 11:27
Збито та подавлено 38 ракет та 412 ворожих БпЛА03.02.2026 11:15
760 москалів подохло минулої доби на українській землі02.02.2026 09:37
Збито та подавлено 157 ворожих БпЛА02.02.2026 09:31
850 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 3 лютого


Коментарі