До суду скеровано 15 обвинувальних актів щодо працівників ДАІ, які переслідували «автомайданівців»

22avtomaydan dai

 
Слідчим відділом прокуратури міста Києва направлено до суду 15 обвинувальних актів відносно працівників столичної Державтоінспекції, які протиправно притягували до адміністративної відповідальності водіїв-учасників «Автомайдану». Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Правоохоронцям інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366 (службове підроблення ) та ст. 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій) Кримінального кодексу України.

Водночас прокурор Києва Сергій Юлдашев зазначив, що будуть притягнуті до відповідальності не тільки виконавці, але і організатори цього злочину.

«Рядові працівники міліції починають свідчити відносно своїх керівників, які надавали їм накази про скоєння таких злочинів, змушували складати підроблені протоколи відносно учасників протестних акцій. Я впевнений, що вже найближчим часом ми доведемо і їх провину», - запевнив прокурор.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.