У Європарламенті закликають ЄС до введення персональних санкцій проти влади Януковича
- Подробиці
- Опубліковано 15.08.2012 10:43
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 8544
«Рішення щодо відмови в реєстрації кандидатами осіб, що засуджені судом, на жаль, є логічним. Справжня, глибинна проблема полягає в тому, що суди видаються політично мотивованими. Стратегія президента Януковича та уряду Азарова щодо боротьби з політичними опонентами шляхом їх арештів та присудження довгих термінів ув’язнення головним опозиційним політикам є вкрай проблемною та свідчить про зловживання юридичними процедурами задля подальшого послаблення політичної опозиції», - упевнена депутат Європарламенту. Р.Хармс наголосила, що у разі, якщо так триватиме й надалі, «я навряд чи сприйму майбутні парламентські вибори як вільні та демократичні».
«Нові звинувачення на адресу Юлії Тимошенко, жорстокість до вкрай тяжко хворого Юрія Луценка і реакція української Генпрокуратури на рішення Європейського суду з прав людини повинні мати наслідки», - упевнена співголова фракції «зелених» Європарламенту.
Європейський політик обурена ставленням української влади до політв’язнів. «Ставлення до Юлії Тимошенко та інших опозиційних лідерів затьмарює все інше. Попри те, що Юлії Тимошенко останнім часом дозволили провести кілька зустрічей, зокрема і з послом Євросоюзу, медичний стан Юрія Луценка викликає більше побоювань, ніж будь-коли», - наголосила вона.
За словами Ребекки Хармс, Євросоюз та Світова організація торгівлі повинні посилити тиск і заморозити міжнародні угоди з Україною, які зараз обговорюються. Ми також повинні розглянути питання про подальші можливі санкції, зокрема відмову у візі тим, хто намагається підірвати демократичний розвиток України задля власної політичної вигоди, повідомляє "Народна самооборона".
Також з цієї категорії...

Євгеній Суслов везе до ПАРЄ...
23 апр. 2012 г.

У Києві затримали грузина, підозрюваного...
2 нояб. 2018 г.

Міністри закордонних справ країн Балтії...
15 апр. 2021 г.
Набираючі популярність...

Вы еще верите партии власти?...
26 февр. 2012 г.

Григорій Немиря: Політична параноя Януковича...
20 апр. 2012 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
27 июн. 2025 г.
Останні новини
27.06.2025 10:32
Знешкоджено 365 ворожих цілей27.06.2025 10:25
970 кацапів подохло минулої доби на українській землі26.06.2025 09:53
Знешкоджено 24 ворожих БпЛА26.06.2025 09:39
1100 москалів подохло минулої доби на українській землі25.06.2025 10:22
Знешкоджено 52 ворожих БпЛА25.06.2025 09:03
950 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 24 червня обговорили наступні теми:
Коментарі