Події в апеляційному суді - спроба влади зірвати переговори з ЄС

espch

 

Вчорашні події в Апеляційному суді міста Києва є спробою влади зірвати переговори з Європейським союзом. Так вважає народний депутат від фракції «Батьківщина» Юрій Одарченко.


На його думку, судове засідання Печерського райсуду у справі Щербаня та завідомо неправомірні дії судді Оксани Царевич – «все це, щоб в чергове продемонструвати неповагу до законності, правопорядку та європейських цінностей».

«Суддя, яка діє іменем України, не лише прямо порушила вимоги чинного законодавства, але застосувала таку заборонену світовим законодавством практику, як «колективне покарання». Царевич винесла ухвалу про видалення із зали всіх народних депутатів України, не розбираючись у питанні, хто саме, на її думку, порушив порядок та яким чином. Мушу нагадати суддям - покарання групи людей через вигадане порушення когось із групи називається «колективним покаранням», яке суворо заборонено міжнародним законодавством вже понад сто років», - заявив Одарченко, коментуючи ухвалу суду щодо видалення з приміщення присутніх на засіданні народних депутатів.

Крім того, за словами депутата, верхом цинізму є покарання Юлії Тимошенко за те, що вона начебто відмовилася з’явитися у суд. Юрій Одарченко переконаний, що штраф має бути накладений на прокурора та керівництво Державної пенітенціарної служби, які не виконали свій обов’язок - не забезпечили її перевезення.

«Юлія Тимошенко не має змоги самостійно приїхати на процес, оскільки перебуває у незаконному ув’язнені. Пенітенціарна служба відмовилася доставляти її на процес, але суд чомусь карає не тих, хто винен у цьому, а саму Тимошенко», - зазначив Юрій Одарченко.

На думку народного депутата, Європейський союз, дотримуючись принципів законності та демократії, не зможе підписати з Україною жодних угод. «Вчиняючи такі дії, президент Янукович іде на свідомий розрив із Європою з тим, щоб виправдати своє бажання «продати» Україну Російській Федерації», - вважає він.

Одарченко заявив, що буде оскаржувати незаконні дії судді щодо нього та інших депутатів та передбачає, що цей епізод також буде розглянутий у Європейському суді з прав людини, повідомляє byut.com.ua.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.