Ситуація на сході України стосується не лише України, а є проблемою усієї Європи
- Подробиці
- Опубліковано 09.03.2017 16:39
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1534
На цьому під час спільної прес-конференції з главою польської дипломатії Вітольдом Ващиковським у Варшаві заявив міністр закордонних справ Німеччини Сігмар Габріель, повідомляє інформагентство Укрінформ.
«Конфлікт на сході України не стосується лише і виключно України, цей конфлікт відбувається в серці Європи»,- підкреслив Габріель.
Він зазначив, що головною метою його візиту до москви 9 березня буде покращення ситуації на сході і забезпечення перемир'я на Донбасі.
Габріель поклав відповідальність за ескалацію напруги в Європі і відновлення гонки озброєнь на росію. Він підкреслив, що саме росія, а не НАТО, поставила під сумнів існування у нинішньому вигляді кордонів в Європі.
Під час прес-конференції Ващиковський наголосив на необхідності не допустити до функціонування ЄС «кількох швидкостей». На це Габріель відповів, що Євросоюз «кількох швидкостей», фактично, вже існує, оскільки в рамках Спільноти не всі країни входять в єврозону, чи Шенгенську зону. За його словами, у цьому контексті важливо, щоб різниця між країнами в ЄС не була значною.
Габріель також підкреслив, що Німеччина і Польща повинні говорити «єдиним голосом» у питаннях безпеки й оборони, охорони кордонів, подолання організованої злочинності і тероризму.
Водночас, Габріель і Ващиковський розійшлися у поглядах на обрання голови Євроради під час саміту 9 березня у Брюсселі. Як підкреслив глава польської дипломатії, єдиним кандидатом від Варшави на цю посаду є депутат Європарламенту Яцек Саріуш-Вольський.
Тим часом, німецький міністр зазначив, що Берлін має відмінну точку зору з цього приводу, тобто підтримує чинного президента Євроради Дональда Туска.
Сігмар Габріель. Фото delfi.lv
Також з цієї категорії...

Юлія Тимошенко провела зустріч з...
1 нояб. 2012 г.

Миссия ЕП: мы найдем приемлемый...
28 окт. 2013 г.

У Франції відзначили ризики погіршення...
1 июн. 2017 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08.00...
17 июн. 2025 г.
Чи вдасться Зеленському домовитися про...
17 июн. 2025 г.

G7: тепер G6 плюс 1?...
17 июн. 2025 г.
Останні новини
17.06.2025 12:46
Чи вдасться Зеленському домовитися про постачання зброї?17.06.2025 10:38
Знешкоджено 428 цілейПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан в ефірі разом із ведучою Іриною Узловою обговорив гучні вимоги Зеленського до партнерів
Коментарі