З подачі Порошенка Грузія тепер переслідує Саакашвілі по всьому світу
- Подробности
- Опубликовано 07.08.2017 19:29
-
Автор: Конфликты и законы Конфликты и законы
- Просмотров: 1253
Як повідомив речник Окружної прокуратури у Варшаві Лукаш Лапчинський, грузинська сторона направила до Варшави запит у справі місцезнаходження Міхеіла Саакашвілі. Міністерство юстиції Грузії просить встановити, чи не перебуває екс-президент цієї країни на території Польщі, повідомляє «Польське радіо».
Згідно з процедурою, прокуратура звернулася з цим питанням до поліції та прикордонних служб.
Наприкінці липня грузинська міністр юстиції Тея Цулукіані повідомила, що в батьківщині Саакашвілі відкрито проти нього чотири кримінальні справи. Від країн, де він зупиниться, Грузія вимагатиме видати екс-президента. Закиди проти політика стосуються, зокрема, придушення протестів у Тбілісі 2007 року і перевищення службових повноважень. Міхеіл Саакашвілі, який покинув Грузію 2013 року, спростовує ці закиди, пояснюючи, що вони політично мотивовані.
Нагадаємо, президент Петро Порошенко позбавив Міхеіла Саакашвілі громадянства 27 липня на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президенті України за поданням Державної міграційної служби, яка навела переконливі факти подання недостовірної інформації при оформленні заяви на отримання громадянства. «Комісія з питань громадянства при президентові України вирішила підтримати клопотання щодо припинення громадянства України Міхеіла Саакашвілі та рекомендувала президенту ухвалити відповідне рішення», – йдеться у повідомлення комісії. На основі рекомендацій Комісії глава держави начебто підписав відповідний указ, який так ніде і не був опублікований.
В адміністрації Порошенка уточнили, що "відповідно до законодавства про захист персональних даних, даний нормативний акт не підлягає публікуванню, оскільки містить конфіденційну інформацію, зокрема персональні дані».
Міхеіл Саакашвілі. Фото РАР
Также из этой категории...

Євгеній Суслов везе до ПАРЄ...
23 апр. 2012 г.

ПАРЄ вимагає від Януковича «негайно...
29 авг. 2012 г.

Госсекретарь США ожидает, что преследование...
10 мая 2013 г.
Набирающие популярность...

Четыре года «Страх: Трамп в...
22 янв. 2021 г.

Twitter заблокував сторінку дипмісії КНР...
22 янв. 2021 г.

З Польщі видворили українця, який...
22 янв. 2021 г.
Последние новости
22.01.2021 13:01
Перші години президента Джо Байдена у Білому домі - підсумки21.01.2021 22:20
Многие ватники уже понимают, чей КрымПершим іноземним лідером, з яким Байден проведе розмову, стане прем’єр Канади Джастін Трюдо - телефонний дзвінок запланований на п’ятницю
Комментарии