Підрив польського автобуса неподалік Львова кваліфікували як теракт
- Подробиці
- Опубліковано 11.12.2017 18:24
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1699
Інцидент стався вночі з суботи на неділю на одній із платних стоянок на об’їзній дорозі у Львові. За неофіційною інформацією під автобус кинули гранату. Автобусом подорожувала група туристів із Польщі. Під час події у транспортному засобі нікого не було, постраждалих немає. Українська влада засудила напад, назвавши його провокацією, повідомляє Польське радіо.
«Я рішуче засуджую провокацію щодо польського автобуса, який знаходився на паркінгу неподалік Львова. Обійшлося без жертв!», - написав у Twitter Павло Клімкін. Голова МЗС України розглядає інцидент як «настирливий» спосіб «розсварити нас з Польщею та зірвати візит президента Анджея Дуди… Зробимо все, щоб розслідувати цей інцидент. А провокаторам скажу - не вийде!» - додав міністр Клімкін.
Голова держадміністрації Львівщини Олег Синютка заявив - «я переконаний, що це робиться для того, щоб зірвати візит президента Польщі в Україні і призвести до погіршення стосунків між сусідами».
Прес-секретар Служби безпеки України у Львівській області Олег Александров повідомив, що в справі руйнування автобуса відкрито кримінальне провадження за статтею «терористичний акт».
Фото ukrinform.ua
Також з цієї категорії...

Євроінтеграція є гарантією того, що...
8 авг. 2013 г.

Переговори віце-прем'єра Ґлінського та віце-прем'єра...
17 февр. 2018 г.

Трагічна ДТП у Польщі. Загинули...
14 апр. 2019 г.
Набираючі популярність...

Європейський Суд розглядає справу Юлії...
28 авг. 2012 г.

Микола Томенко: Влада не може...
23 нояб. 2012 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
8 июл. 2025 г.
Останні новини
08.07.2025 10:23
Знешкоджено 34 ворожих БпЛА08.07.2025 10:16
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі07.07.2025 09:06
1100 кацапів подохло минулої доби на українській землі06.07.2025 18:58
Фронт майже не рухається, і це добре06.07.2025 10:33
Знешкоджено 117 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 6 липня обговорили такі теми:
Коментарі