​На східному кордоні Польщі зросла кількість відмов у в'їзді іноземців, частина з них - українці

У першому півріччі поточного року на східному кордоні Польщі зросла кількість відмов у в'їзді до країни іноземців. Це в основному стосується українців, повідомляє Польське радіо з посиланням на періодичне видання «Dziennik Gazeta Prawna».


За даними Прикордонної служби Польщі, у згаданий період згоди не отримало понад 26 тисяч іноземців, у тому числі понад 24 тисячі українців. Експерт з питань міграції Інституту громадських справ Мариля Косс-Ґоришевська говорить, що така ситуація може бути зумовлена фактом відсутності відповідних знань на тему правил безвізового режиму.

Основною причиною відмови у в’їзді громадянам України був брак відповідної документації, що підтверджує мету та умови перебування. Інші причини – відсутність дійсної візи або виду на проживання і брак достатніх фінансових засобів на час перебування.

Експертка Інституту громадських справ наголошує, що в першому півріччі 2018 року до Польщі в’їхало майже 5 мільйонів громадян України. Щоправда, кількість відмов у в'їзді помітна, проте, нині не можна сказати, чи це вже постійне явище, чи лише тимчасова зміна. Часто, коли змінюється закон, потрібен час, щоб іноземці адаптувалися до нових правил.

Фото polradio.plКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.