Іммігрантів з Африки затримали за незаконний перетин кордону з України в Польщу
- Подробиці
- Опубліковано 20.12.2018 12:56
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1369
Співробітники Бескидського відділу Прикордонної служби Польщі затримали трьох африканців – громадян Сенегалу, Гамбії та Ліберії, - котрі пішки незаконно перейшли так званий зелений кордон з України до Польщі. Іноземці хотіли потрапити у країни Західної Європи, повідомляє Польське радіо.
За словами речниці Бескидського відділу Прикордонної служби майора Ельжбєти Пікор, затриманим чоловікам 19, 20 та 24 роки. Вони рухалися пішки лісом неподалік села Лещина Підкарпатського воєводства.
Іноземці не мали документів, що посвідчують особу. Вони зізналися, що до Києва в Україні прибули літаком, а потім автобусами та таксі приїхали до українсько-польського кордону, а їхнім кінцевим пунктом мала бути не Польща, а відповідно Німеччина, Франція та Іспанія, де живуть їхні знайомі.
Іноземці зізналися у незаконному перетині кордону. У межах угоди про реадмісію їх передали українській стороні. Крім того, їм на три роки заборонений в’їзд до держав Шенгенської зони.
У 2018 році працівники Бескидського відділу Прикордонної служби затримали 143 іммігрантів, котрі незаконно перетнули кордон з України до Польщі.
Фото bieszczadzki.strazgraniczna.pl
Також з цієї категорії...

«Батьківщина» переконана, що італійський суд...
22 мар. 2013 г.

ЄНП: Юлія Тимошенко навіть у...
15 июн. 2013 г.

Крымские курсанты после отказа присягать...
11 окт. 2015 г.
Набираючі популярність...

Цікаво, коли Трамп заявить, що...
5 мар. 2025 г.

Слишком хитрый или наивный
7 мар. 2025 г.

Про переговори у Джидді: зі...
12 мар. 2025 г.
Останні новини
16.03.2025 10:35
1400 кацапів подохло минулої доби на українській землі15.03.2025 09:32
1180 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 16 березня обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі