У Сеймі Польщі відкриють виставку, присвячену українці чеченсько-польського походження Аміні Окуєвій
- Подробиці
- Опубліковано 22.02.2019 14:40
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1212
У середині березня у Сеймі Польщі відкриють фотовиставку, присвячену Аміні Окуєвій – українці чеченсько-польського походження, яку в Україні називають «українською амазонкою». Аміна Окуєва воювала проти проросійських терористів і російських військових на Донбасі. Вона загинула унаслідок замаху біля Києва, повідомляє Польське радіо.
Лікарка за освітою, Аміна Окуєва воювала із російськими окупаційними військами на Кавказі, а потім – на сході України у добровольчому батальйоні ім. Джохара Дудаєва та «Київ-2».
Як наголосила ініціаторка виставки, польська депутатка Малґожата Ґосєвська, постать Аміни Окуєвої об’єднує три народи - чеченський, український та польський. Вона додала, що виставка у Сеймі повинна нагадати, що на сході України триває російська агресія.
Мама Аміни Окуєвої Ірина Камінська зазначила, що її дочка належала до тієї категорії людей, для яких боротьба за свободу – це ціль життя. Вона підкреслила, що часто свобода варта того, аби за неї заплатити найвищу ціну.
Аміну Окуєву вбили біля Києва унаслідок замаху. Вбивць досі не затримали, однак є припущення, що вони діяли на замовлення російських спецслужб, або маріонеткової проросійської чеченської влади.
Аміна Окуєва. Фото NewPolice
Також з цієї категорії...

На Парламентській Асамблеї ОБСЄ Януковича...
18 окт. 2012 г.

Польський фонд збирає гроші на...
30 сент. 2017 г.

Польща та Україна обговорюють спільну...
30 нояб. 2018 г.
Набираючі популярність...

Україна - європейська держава чи...
5 июн. 2025 г.

Сили оборони України завдали удару...
6 июн. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
6 июн. 2025 г.
Останні новини
06.06.2025 11:21
Знешкоджено 406 засобів повітряного нападу!06.06.2025 11:12
1160 москалів подохло минулої доби на українській землі05.06.2025 21:56
Іран не виключає дипломатичного вирішення суперечки з США05.06.2025 20:32
Україна - європейська держава чи диктатура мафії?Операція тривала декілька місяців. Агенти СБУ замінували опори цього незаконного об’єкта. О 4:44 ранку перший вибуховий пристрій був активований!
Коментарі