У Польщі згорів український автобус з вісьмома пасажирами. Усі встигли евакуюватися
- Подробиці
- Опубліковано 06.02.2020 20:22
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1531
Український автобус загорівся на автостраді A1 у Лудзькому воєводстві близько 18.00 години. Ним подорожувало вісім осіб. Усі евакуювалися перед прибуттям пожежників.
«У момент приїзду пожежної служби весь автобус був у вогні. На місці працювало п’ять пожежно-рятувальних відділень. Вісім осіб, які подорожували автобусом з українськими номерними знаками, в тому числі водій, евакуювалися ще перед нашим приїздом», – повідомив речник Воєводської комендатури пожежної служби в місті Лудзь, Єнджей Павляк, передає Польське радіо.
Рух у напрямку Ґданська був заблокований, перед 19.00 було розблоковано ліву смугу. Як повідомлено, обмеження тривали ще близько трьох годин.
Фото policja.gov.pl
Також з цієї категорії...

ЕНП: без освобождения Юлии Тимошенко...
29 мая 2013 г.

В Канаде призывают правительство поспособствовать...
26 сент. 2013 г.

Глава ООН стурбований ескалацією насильства...
18 авг. 2015 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі