У Польщі двоє українців побили та пограбували свого земляка, з яким жили в одній кімнаті
- Подробиці
- Опубліковано 19.01.2021 14:26
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1797
Двоє громадян України побили та пограбували сусіда по кімнаті, й втекли з міста хто куди. Інцидент трапився в містечку Равіч (Великопольське воєводство).
Святкування з алкоголем у приміщенні, яке наймали всі троє, закінчилося суперечкою, яка переросла в бійку. Двоє 27-річних молодиків відгамселили 46-річного сусіда по кімнаті. Як виявилося пізніше, той отримав поверхневі травми голови та перелом 11-го ребра, повідомляє Yavp.pl з посиланням на wielkopolskamagazyn.pl.
Після бійки всі лягли спати. За словами потерпілого, він не повідомив одразу ані поліцію, ані медичну службу, бо перший раз опинився в такій ситуації у Польщі та не знав, що має робити. Прокинувшись вранці, чоловік помітив, що немає його мобільного телефону вартістю 1000 злотих, також зникла готівка у сумі 1300 злотих.
У крадіжці запідозрив своїх співлокаторів. Однак у поліцію зателефонував роботодавець, в якого працювали всі троє українців.
Нападники швидко виїхали з Равіча. Одного з них вдалося затримати у Вроцлаві в районі вокзалу, а іншого - на польсько-українському кордоні в Корчовій, коли він намагався повернутися в Україну. Зловмисникам пред'явлено звинувачення. Їм загрожує до 5 років позбавлення волі.
Фото fotolia.com
Також з цієї категорії...

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся...
24 мар. 2014 г.

Польща бореться за українських працівників...
25 сент. 2018 г.

У Варшаві відкрили виставку малюнків...
12 февр. 2019 г.
Набираючі популярність...

Заробляв на переправленні військовозобов’язаних: столичні...
28 апр. 2025 г.

Похоронна дипломатія: у Римі світові...
29 апр. 2025 г.

Пшонка-стайл як частина ДНК українських...
29 апр. 2025 г.
Останні новини
29.04.2025 20:33
Пшонка-стайл як частина ДНК українських силовиків29.04.2025 14:08
Похоронна дипломатія: у Римі світові лідери домагаються мируПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 29 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі