У Варшаві вшанували пам’ять солдатів Армії УНР, які протистояли більшовицькій росії
- Подробиці
- Опубліковано 15.08.2023 14:31
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 3097
У понеділок, 14 серпня, українці та поляки, пластуни та гарцери запалили «Вогонь Братерства», віддавши шану солдатам Армії УНР, що спочивають на Вольському православному цвинтарі у Варшаві, які 103 роки тому пліч-о-пліч із вояками Війська Польського захищали Європу від вторгнення більшовицької росії, повідомляє Польське радіо.
Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща Василь Зварич, вітаючи присутніх, наголосив: «У рік, коли, на жаль, триває російська агресія, цей Вогонь Братерства має особливе значення. Як і 103 роки тому, ворог залишається той самий. Це ворог, який досі хоче нас розділити, адже боїться сильного польсько-українського союзу, боїться європейських цінностей. Це ворог, для якого свобода, суверенітет і братерство є чужими поняттями, бо сьогодні кремль веде політику, засновану на брехні, варварстві та приниженні».
Дипломат вкотре наголосив, що українці неабияк цінують допомогу Польщі, ніколи її не забудуть та завжди будуть згадувати її з великою вдячністю.
«Як і 103 роки тому, сьогодні ми маємо спільний обов’язок захистити Європу від російського загарбника. Разом ми сильніші. Попереду на нас чекає важлива місія, місія, про яку мріяли поховані тут солдати — ми повинні раз і назавжди покінчити з російським неоімперіалізмом», — додав посол України.
Фото РАР
Також з цієї категорії...

Українці підвищують польське ВВП і...
17 июл. 2018 г.

В Україні вийшла книжка про...
28 февр. 2020 г.

Місто Познань стало першим у...
5 мар. 2020 г.
Набираючі популярність...

У Києві таксист збив пенсіонерку...
9 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
10 сент. 2025 г.

990 москалів подохло минулої доби...
10 сент. 2025 г.
Останні новини
10.09.2025 09:41
Збито та подавлено 413 цілей противника10.09.2025 09:35
990 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 8 вересня
Коментарі