Кличко назвав депутатські кулачні бійки непрофесійними
- Подробиці
- Опубліковано 03.01.2013 12:48
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2267
Про це заявив лідер фракції «УДАР» у Верховній Раді Віталій Кличко в ефірі 5 каналу.
«Я неодноразово говорив, в лавах нашої партії перебувають люди, які є фахівцями в різних галузях: державного управління, економіки, культури, науки, малого і середнього бізнесу, соціальної сфери. І ми готові застосовувати насамперед наші знання, наш розум, а не кулаки», - зазначив лідер «УДАРу».
Віталій Кличко сподівається, що бійки, які були під час перших сесійних засідань нового парламенту, надалі не повторюватимуться.
«З одного боку, можна говорити, що ми відстоювали інтереси людей і не дали можливості порушити регламент і голосувати чужими картками. Але з іншого боку - це жахливе явище: весь світ дивився, як наші народні обранці замість законодавчої роботи працювали кулаками. Всі ж йшли у парламент працювати головою. Головою у деяких не дуже виходить – тож в хід пішли кулаки. Як професіонал в цій справі, можу сказати, що кулаками у них теж не дуже добре виходило», - сказав політик.
Також з цієї категорії...

Пленарні засідання Верховної Ради 20...
20 мар. 2012 г.

Влада намагається примусити парламент проголосувати...
18 апр. 2013 г.

Депутати скасували підвищення собі зарплат
1 нояб. 2016 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі