Об’єднана опозиція не голосуватиме за кандидатуру голови НБУ
- Подробиці
- Опубліковано 10.01.2013 11:30
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2110
Про це повідомив у коментарі журналістам народний депутат, Голова Політради Об'єднаної опозиції "Батьківщина" Олександр Турчинов. "Нацбанк зараз знаходиться у віданні родини президента, і сьогодні вони просто міняють його голову, тому згубний зміст від цього не змінюється", - сказав він.
Разом із тим Турчинов наголосив, що вже третій рік поспіль продовжується "згубна практика - знищення економіки та золотовалютних резервів України, які просто згорають на очах. Це стає підставою не просто для кризи, а для кризи, з якої вивести країну буде дуже важко", - повідомляє byut.com.ua.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
08.01.2026 10:40
Збито та подавлено 70 ворожих БпПЛА08.01.2026 10:33
1400 москалів подоло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини на 7 січня


Коментарі