УДАР: за звільнення Арбузова і призначення Соркіна голосували «фантоми»
- Подробиці
- Опубліковано 11.01.2013 21:43
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1884
В "УДАРі" зазначають, що у залі не було народних депутатів Інни Богословської, Михайла Добкіна, Дмитра Шпенова, Ігоря Прасолова, Юрія Іванющенка, Ігоря Шкірі, Сергія Мошака, Володимира Дудки. А їхні картки брали участь у голосуванні. "Було зафіксоване порушення законодавства щодо персонального голосування. Сьогодні у сесійній залі немає багатьох депутатів з тих, що тут нібито голосують, - підкреслив у виступі з парламентської трибуни депутат від "УДАРу" Павло Розенко. - Таким голосуванням за керівництво Нацбанку ви сієте недовіру до української банківської системи. Іноземні інвестори вже не довіряють. А ви далі штовхаєте країну у прірву фінансової нестабільності".
В "УДАРі" зазначають, що опозиційні фракції ініціюватимуть створення у парламенті Тимчасової Слідчої Комісії для розслідування фактів порушення закону і регламенту під час голосувань у Верховній Раді, повідомляє прес-служба політичної партії "УДАР Віталія Кличка".
Також з цієї категорії...

Від Азарова вимагають звіту про...
9 янв. 2013 г.

Опозиційні фракції у Верховній Раді...
31 янв. 2013 г.

Сьогодні депутати не почули нічого...
22 мар. 2013 г.
Набираючі популярність...

Європарламент закликав владу Януковича звільнити...
24 мая 2012 г.

У Європі піднімають питання про...
4 сент. 2012 г.

СБУ втретє успішно вразила Кримський...
3 июн. 2025 г.
Останні новини
03.06.2025 10:50
1100 москалів подохло минулої доби на українській землі03.06.2025 10:45
Знешкоджено 75 ворожих БпЛА02.06.2025 09:18
Знешкоджено 52 засоби повітряного нападуПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 3 червня обговорили наступні теми:
Коментарі