Віталій Кличко: «УДАР» не піде до Януковича на посиденьки
- Подробиці
- Опубліковано 18.06.2013 11:50
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2468
До Президента Януковича не треба ходити на закриті посиденьки, бо це не матиме жодних результатів. З владою повинен бути відкритий публічний діалог. Про це лідер "УДАРу" Віталій Кличко заявив журналістам в кулуарах парламенту, повідомляють у прес-службі «УДАРу».
"Президент ігнорує депутатів, громадян і Конституцію. Він не наважується прийти на відверту дискусію до Верховної Ради. Він кличе лідерів фракцій до себе на Банкову. Хіба це діалог? Ми говоримо, що йдемо в Європу і запроваджуємо європейські стандарти. Так в європейських країнах президенти не диктують умов опозиції, викликаючи її до себе в кабінет, - зазначив Кличко. - Коли в країні стільки проблем: критична економічна ситуація, соціальна, проблема політв'язнів, треба відверто це обговорювати і головне - ухвалювати відповідальні рішення. Щоб була відповідальність і влади і опозиції перед суспільством та громадянами, діалог повинен бути публічним у парламенті", - наголосив лідер "УДАРу".
Кличко ще раз підкреслив, що в Адміністрацію Президента представники фракції "УДАР" не підуть. "Ми розуміємо, щоб змінити ситуацію в державі, щоб Україна нарешті потрапила до ЄС, щоб звільнити Юлію Тимошенко і поновити її в громадянських правах - треба тільки змінити владу в країні. І ми це зробимо", - підкреслив Кличко.
Також з цієї категорії...

В країні не може бути...
5 апр. 2013 г.

Недоторканність треба знімати не тільки...
14 мая 2013 г.

Пинзеник: Нам потрібно повернутися в...
4 февр. 2014 г.
Набираючі популярність...

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

Дональд Трамп заявив, що готовий...
7 окт. 2025 г.

Папа Римський здійснить перший закордонний...
7 окт. 2025 г.
Останні новини
07.10.2025 12:01
Збито та подавлено 88 ворожих БпЛА07.10.2025 11:54
1020 москалів подохло минулої доби на українській землі06.10.2025 11:29
Збито та подавлено 83 цілі противникаПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі