Влада хотіла розширити підстави для введення надзвичайного стану в Україні
- Подробиці
- Опубліковано 11.10.2013 07:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2968
У проекті закону № 2498 про внесення змін до деяких законів України з питань національної безпеки Кабмін спробував під виглядом внесення технічних змін та узгодження термінології протягти норми, які критично розширюють перелік підстав для введення дії надзвичайного стану в Україні. Про це вчора сказав народний депутат від фракції «УДАР» Віктор Чумак у коментарях журналістам, повідомляють «Конфлікти і закони».
«До цього переліку мав шанс потрапити будь-який серйозний страйк чи акція протесту, якщо виконавча влада вирішить, що будівля, під якою така акція протесту проводиться – особливо важливий об’єкт», - зазначив ударівець.
За його словами, цим законопроектом Партія регіонів активно проводить «роботу над помилками» напередодні президентських виборів 2015 року. «У випадку, якщо ситуація після виборів розвиватиметься не за президентським сценарієм і цей законопроект все ж пройде сесійну залу, вони отримають можливість за надуманим приводом вводити надзвичайний стан і продовжувати своє нелегітимне правління», - наголосив Чумак.
Водночас він підкреслив, що цією ініціативою влада спробує придушити протести киян проти узурпації повноважень збіговиськом людей, які називають себе сьогодні Київрадою, та залякати людей. «Замість того, аби дати нарешті людям право вільно обирати свій представницький орган, правляча більшість вносить законопроекти, якими хоче дати в руки уряду ще більшу дубину у протистоянні з людьми», - сказав політик.
Чумак поінформував, що фракція УДАР не допустила прийняття даного законопроекту, домігшись не порушувати регламент, коли більшість вимагала продовжити вечірнє засідання. «Закликаю більшість та уряд вносити і приймати законопроекти, спрямовані на задоволення інтересів людей, а не на те, аби вибудовувати якомога більші кордони з міліції та «Беркуту» між владою і громадянами - підкреслив народний депутат.
Також з цієї категорії...

Пленарне засідання Верховної Ради 16...
16 мар. 2012 г.

Кличко: «УДАР» вимагає звіту Захарченка...
20 мая 2013 г.

Каплін вимагає термінового позачергового засідання...
9 дек. 2013 г.
Набираючі популярність...

Європарламент закликав владу Януковича звільнити...
24 мая 2012 г.

У Європі піднімають питання про...
4 сент. 2012 г.

СБУ втретє успішно вразила Кримський...
3 июн. 2025 г.
Останні новини
03.06.2025 10:50
1100 москалів подохло минулої доби на українській землі03.06.2025 10:45
Знешкоджено 75 ворожих БпЛА02.06.2025 09:18
Знешкоджено 52 засоби повітряного нападуПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 3 червня обговорили наступні теми:
Коментарі