«УДАР» не вестиме жодних кулуарних переговорів щодо формування коаліції у парламенті
- Подробиці
- Опубліковано 25.02.2014 11:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2951
«УДАР» не вестиме жодних кулуарних переговорів щодо формування коаліції у парламенті. Про це заявив з трибуни під час засідня Верховної Ради народний депутат від «УДАРу» Валерій Карпунцов, повідомляють «Конфлікти і закони».
«Не за те гинули люди на Майдані, щоб одних при владі змінити на інших, не змінивши при цьому принципів роботи влади. Ми не будемо вести жодних кулуарних переговорів щодо формування коаліції «, - сказав Карпунцов.
Народний депутат також додав, що «УДАР» не голосуватиме за документи, які завчасно не розміщені на сайті Верховної Ради і з якими не ознайомлені народні депутати та громадяни України. Крім того, наголосив він, до кожного проекту документу повинен бути наданий висновок науково-експертного та юридичного управлінь парламенту.
Також з цієї категорії...

Влада блефує, коли говорить про...
18 февр. 2013 г.

Нині вкрай важливо вирішити питання...
5 июн. 2013 г.

«Батьківщина» позбавилася чергових тушок
11 окт. 2013 г.
Набираючі популярність...

Як українців позбавили права обирати,...
15 мая 2025 г.

Українська делегація прибула у Стамбул,...
15 мая 2025 г.

Після повітряного інциденту в Естонії...
15 мая 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 15 травня обговорили наступні теми:
Коментарі