Олександр Турчинов скликає парламент у четвер
- Подробиці
- Опубліковано 28.07.2014 21:04
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2382
До порядку денного пленарного засідання включено наступні питання:
Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Австралією про направлення Австралійського персоналу до України у зв'язку з падінням літака "Malaysia Airlines" рейсу MH17; (0087П)
Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Королівством Нідерланди про міжнародну місію захисту розслідування;
Проект Постанови про Рекомендації перламентських слухань на тему: "Обороноздатність України у ХХІ столітті: виклики, загрози та шляхи їх подолання";
Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень); (42309аУ)
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" (щодо корегування показників); (4308аУ)
Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління Єдиною газотранспортною системою України (друге читання); (4116аУ)
Проект Закону про податковий та митний контроль у вільній економічній зоні Криму та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України (друге читання); (4032аД)
Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо місця перебування та права на освіту" з пропозиціями Президента України; (4931ДП)
Закон України "Про правовий статус осіб, які вимушені залишити місця проживання внаслідок тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя та обставин, пов'язаних з проведенням антитерористичної операції на території України" з пропозиціями Президента України; (4998-1ДП)
Про заяву Прем'єр-міністра України А.Яценюка.
На початку засідання планується заслухати інформацію Міністра оборони України В.Гелетея, повідомляє Інформаційне управління ВР України.
Також з цієї категорії...

Сергій Соболєв: У цьогорічному посланні...
3 июл. 2012 г.

Пленарні засідання Верховної Ради України...
5 сент. 2013 г.

Кличко хоче, щоб Королевська звітувала...
22 окт. 2013 г.
Набираючі популярність...

Короткорукие лизоблюды Путина хотят наказать...
14 мая 2012 г.

Тимошенко судять за принципами «єнакіївської...
25 июн. 2012 г.

У Римі закінчилася конференція стосовно...
11 июл. 2025 г.
Останні новини
11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путін11.07.2025 11:38
1040 кацапів подохло минулої доби на українській землі10.07.2025 11:29
Збито 178 ворожих повітряних цілейВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі